26 лютого 2021 року до Академії за запрошенням аспірантки Людмили Лукашевої завітали іноземні гості - Лі Ци, викладачка Національної музичної академії ім.П.І. Чайковського разом зі своїми студентами-земляками.

Під час зустрічі студенти-культурологи мали змогу не тільки ознайомитись з культурою та традиціями цієї дивовижної країни, поговорити про її багатовікову історію, насолодитися китайською музикою та поезією, але й дослідити зв’язок України з Піднебесною.

Наприкінці зустрічі студенти отримали чудові подарунки від гостей: книги англійською, які допоможуть ще більше поглибити знання про культуру країни, а також покращити рівень знання іноземної, листівки, й навіть китайські традиційні ліхтарики.

У знак вдячності, студенти Академії заспівали гостям українську народну пісню.