Студент НАКККіМ кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Денис Мельник ще на кастингу довів, що для участі у 10 сезоні він готовий на все. Хлопець розповів, що готувався не поспішаючи, бо вважає, що якщо себе розігнати – нічого хорошого не вийде.

Під час шоу “Х-Фактор” 10 сезону на сцену виходили учасники, які намагалися переконати суддів у своєму співочому талантій підкорити їх своїми голосами. Деякі учасники, на думку суддів, не мали потрібних вокальних даних для участі в “Х-факторі”. Інші, навпаки, змусили журі захоплюватися чарівними голосами.

У цьому сезоні Денис показав себе достойно й виконав чимало блискучих композицій. Зокрема, пісню групи Queen «Too much love will kill you», пісню М. Фадеева і Г. Лепса – «Орлы или вороны», «Ніч яка місячна».

Переглянути відео...