Інститут практичної культурології та арт-менеджменту підготував для своїх відвідувачів цікаву і насичену програму: на кафедрі мистецтвознавчої експертизи на них чекала АРТ-здибанка, де усі охочі могли пройти вікторину, зазирнути вглиб творів художників через окуляр мікроскопа, а також побувати на екскурсії у Києво-Печерській Лаврі.

На мотивуючу лекцію «Бути завжди ок: як цьому сприяє арт-освіта», у ході якої відбувся розіграш книг, а також на онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти і викладачами запросила кафедра культурології та міжкультурних комунікацій.
Концерт-презентацію Інституту сучасного мистецтва, присвячений Дню працівника освіти, підготували його студенти. У святковій програмі вірші Ліни Костенко і Лесі Українки зачитала Валентина Козьма. Для гостей заспівали Дар’я Супруновна, Анастасія Коваль, Марія Жолкевська та Яна Глова. Студентки-актори групи БСМ-12-20 представили попурі-пародії на зірок «Кабаре». Концерт завершився вражаючим виступом звукорежисерів Веніаміна Басса та Олександра Миронова.
Також представники кожної кафедри Академії підготували для абітурієнтів та їх батьків цікаву презентацію своїх освітніх програм, докладно проінформували про навчання за різними спеціальностями і провели екскурсії навчальними аудиторіями.