Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає завідувача кафедри рисунка, живопису та скульптури, Народного художника України, дійсного члена (академіка) Академії мистецтв України, члена Національної спілки художників України Куща Анатолія Васильовича з Днем народження!

Анатолій Васильович автор понад 100 скульптурних робіт в Україні та далеко за її межами, серед яких: пам’ятник Т.Шевченку в Польщі, пам’ятник Богдану Хмельницькому в м. Рокфорд, штат Іллінойс, США, оформлення станції метро “Театральна”, а також скульптурна постать архангела Михаїла на Майдані Незалежності, композиція «Засновники Києва – Кий, Щек, Хорив та Либідь» і Монумент Незалежності України «Оранта-Україна».

Шановний Анатолій Васильович, за Вашими плечима - титанічна праця, багаторічний досвід і світове визнання. Колектив Академії пишається тим, що нам випала можливість працювати пліч-о-пліч з Вами, а наші студенти мають честь навчатися та переймати досвід у видатного українського скульптора, разом з Вами відточувати свою майстерність та досягати професійних висот!

Бажаємо Вам, шановний Анатолій Васильович, невичерпної енергії та наполегливості, нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть Вам досягати нових висот, а підґрунтям плідної професійної та творчої діяльності буде міцне здоров’я, сімейне благополуччя та родинний затишок! Щиро вітаємо!

З повагою,
колектив НАКККіМ.