Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає з ювілеєм проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктора педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника культури України Степаненко Людмилу Михайлівну! 

Людмила Михайлівна є авторкою понад 60 наукових праць, монографій та навчально-методичних посібників, активно бере участь у міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях. Маючи багаторічний досвід роботи вона досягла вагомих здобутків на педагогічній ниві, які гармонійно поєднуються з її активною науковою та громадською діяльністю.
Шановна Людмило Михайлівно! Ви робите вагомий внесок у розвиток та розбудову Академії. Ваша безмежна відданість спільній справі і наполегливість у досягненні поставленої мети дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній і науковій діяльності, здобути шану серед колег, підлеглих та студентства.
У день Вашого 55-річчя щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, здійснення мрій і прагнень, благополуччя та нових здобутків! Хай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть Вам досягати нових наукових звершень!

З повагою, колектив і студентство Академії