Пішов з життя відомий випускник Академії Сергій Єрмаков - український дизайнер, який створював образи для багатьох зірок шоу-бізнесу. Про творчість Сергія знали далеко за межами нашої країни, модельєр співпрацював з Мадонною, створював для неї сценічні костюми, також його роботами захоплювався сам Жан Поль Готьє.

З глибоким сумом Академія сприйняла звістку про смерть дизайнера. Він пішов з життя на 49-му році. Що стало причиною смерті легендарного кутюр'є, поки невідомо.

Сергій, який з дитинства майже нічого не бачив, став одним з найкращих дизайнерів України. Відомо, що у 11 років йому діагностували цукровий діабет. В останні роки життя він практично втратив зір і слух, пересувався на інвалідному візку, проте продовжував роботу над новими колекціями. Модельєру допомагала мама, теж дизайнер.

Співачка Анжеліка Рудницька пише: “...Кожна його сукня завжди була подією. Сергій щедро ділився талантом. Тонкий. Чутливий. І водночас незламний. Україна втратила ще один талант…”

У цей трагічний момент увесь колектив Академії розділяє з рідними та близькими біль тяжкої втрати і схиляє голову в глибокій скорботі.