Розпочалося засідання з визначної події - презентації оригіналу твору Казимира Малевича «Жіночий торс номер 1. Sound Mari Cheba», часів київського періоду життя художника. Науково-педагогічний колектив Академії стали одними з перших, хто мав змогу доторкнутися до цього унікального шедевру.

Аспірант спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Сергій Коваленко ознайомив присутніх з історією картини. Ректор Василь Гнатович Чернець виступив ініціативою присвоїти кафедрі мистецтвознавчої експертизи ім’я видатного художника Казимира Севериновича Малевича, вчена рада підтримала пропозиції та прийняла рішення вжити всіх необхідних організаційних заходів втілення ініціативи у життя.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Кратко Юлія Володимирівна ознайомила з планами про організацію роботи Приймальної комісії з набору студентів на 2021-2022 навчальний рік.

Про хід виконання ухвали “Про стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукових досліджень на кафедрі хореографії за результатами попереднього та поточного року” від 26 березня 2019 року доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор педагогічних наук Степаненко Людмила Михайлівна.

Проректор з адміністративно-господарської діяльності Наталія Євгенівна Місюра ознайомила присутніх з інформацією про виконання фінансового плану Академії на 2020 рік та затвердження фінансового плану на 2021 рік.

Заступник керівника Центр ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Т. А. Хомич ознайомила членів Вченої ради з інформацією про реалізацію плану стажування науково-педагогічних працівників Академії у 2020 році та надала методичні рекомендації щодо ефективної організації підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Академії.