З 13 по 19 червня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв для батьків абітурієнтів та всіх бажаючих буде проведено  тижневий фестиваль “Stefania Фест”, під час якого спеціально для батьків будуть організовані майстер-класи, зустріч з відомими діячами-працівниками Академії, випускниками, які досягли професійних успіхів.

Сучасні батьки повинні бути ближчими до інтересів та вподобань своїх дітей, володіти необхідною інформацією про спеціальність і заклад вищої освіти, які обирає дитина для вступу, бо, найчастіше, це вибір на все життя.

Саме для того щоб мати змогу знайти спільну мову, зацікавити, навчити та допомогти програмою фестивалю передбачено заходи для батьків абітурієнтів та батьків учнів навчальних закладів.

Бажаємо всім творчих успіхів і мирного неба!

13 червня 18:30 Students+Parents Party= Весело разом! https://meet.google.com/tvn-qvzg-pou (кафедра арт-менеджменту та івент-технологій)
14 червня 13:00 Художня презентаційна постановка за участі глядачів "радіо НАКККіМ" meet.google.com/cwh-ninr-dgm (кафедра академічного і естрадного вокалу та звукорежисури)
14 червня 16:00 Майстер клас з акторської та ораторської майстерності «Володій своїми тілом, емоціями, мовленням» meet.google.com/xno-rhvm-cus (кафедра режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець)
16 червня 12:00 "Зняття стресу засобами психології творчості" (кафедра культурології та міжкультурних комунікацій)
16 червня 16:00 "Інформаційна гігієна та медіаграмотність" Відверта розмова про важливе: - як безпечно отримувати та передавати інформацію; як відрізняти об"єктивні данні від пропаганди, маніпуляції чи фейків"
17 червня 17:00 Вікторина "Вгадай предмет з крамниці антиквара". https://meet.google.com/hrd-ukrs-prx?authuser=0&hs=122 (Кафедра мистецтвознавчої експертизи)
18 червня 17:00 Майстер-клас для майбутніх абітурієнтів та їх батьків "Лялька-мотанка - традиційний український оберіг". Meeting ID: 882 4127 3408 (Інститут дизайну та реклами)
19 червня 14:00 Майстер-практикум - «БАЛЕТМЕЙСТЕРСЬКА РОБОТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ НАКККіМ В УМОВАХ ОНЛАЙН». Творча руханка під пісню KALUSH Orchestra “Stefania” https://meet.google.com/iaa-jkrf-hsq (кафедра хореографії).