22 жовтня в Інституті дизайну та реклами за ініціативи кафедри дизайну середовища відбувся майстер-клас з випускницею кафедри Юлією Ясинецькою на тему: «Нестандартні техніки малювання в акварельному живописі».

Зустріч відбулася в режимі онлайн на платформі ZOOM. Студенти першого курсу з великим зацікавленням слухали розповідь Юлії про нестандартні техніки малювання в акварельному живописі: техніку «А-ля пріма», техніку «Набризку», фрактальний малюнок (ця техніка часто застосовується в арт-терапії) та спостерігали за процесом створення картини майстринею в техніці «А-ля пріма».
Присутні на майстер класі приєдналися до процесу малювання, де за досить невелику кількість часу створили свої роботи в техніці «А-ля пріма». Студенти навчились швидко передавати об’єм на мокрому папері за допомогою світла і тіні, граючись з відтінками одного кольору, пізніше разом з майстринею навчились застосувати техніку «Набризку», яка плавними лініями місцями змішувалась з попередньою фарбою і допомагала передавати імітацію квітів.
По закінченню майстер-класу Юлія познайомила присутніх ще з однією технікою малювання, яка часто застосовується в арт-терапії – фрактальний малюнок. Ця техніка задіює глибинні механізми підсвідомості і чудово розвиває дрібну моторику. В кінці зустрічі студенти продемонстрували свої шедеври.