1 грудня 2022 року о 16.10 відбувся творчий показ групи БСМ-12-20/2 з дисципліни «Драматургія малих форм естрадного мистецтва» у дистанційному форматі.

Завданням для студентів було зробити невелику концертну програму, номери якої складаються з жанрів та піджанрів малих форм естрадного мистецтва, а саме: конферанс парний та одинарний, стендап, мініатюра, естрадний монолог, байка, гумореска, анекдоти, жарти та інше. Загальною ведучою програми концерту була Сидоренко Поліна. У програмі ми побачили такі номери : монолог про здоровий спосіб життя (Нестерчук Ріта), стендап про соцмережі (Косьмін Вадим), стендап «Звичайний день роботи аніматора» (Нестеренко Дарія), гумористична розповідь «Острахи мого дитинства» (Котляр Софія), стендап «Я не сволота, я інтроверт» (Салюк Каріна), гумореска «Золоте весілля» (Войтенкович Катерина), гумореска «Про халтуру і культуру» (Кісельнікова Вероніка), гумореска «Йшов автобус на Полтаву» (Перова Рената), розповідь «Як козаки орків били» (Осадчий Владислав), авторський стендап «Маленька я у великому світі» (Дьоришева Наталія), виступ кінокритика «Сучасні тенденції у кіно» (Василенко Ігор), степдап «Моє життя в Литві» (Прилепа Ангеліна), стендап «Моє життя в Італії» (Нагайлик Еліза). Відеомонтаж усіх номерів програми підготувала студентка групи Сидоренко Поліна.
Загалом, все пройшло динамічно, цікаво, з гумором і студенти виконали поставлене перед ними завдання, отримавши досвід проведення концертних та розважальних заходів в естрадному мистецтві.

Ознайомитись з матеріалами можна:
https://m.youtube.com/watch?v=BDgO03c4suc&ab_channel=PauleSydr (1частина)
https://m.youtube.com/watch?v=_i1hrEDAik8&ab_channel=PauleSydr (2 частина)