1 грудня 2022 року о 17.40 відбувся творчий показ групи БСМ-11-20 з дисципліни «Драматургія малих форм естрадного мистецтва» у дистанційному форматі.

Завданням для студентів було зробити невелику концертну програму, номери якої складаються з жанрів та піджанрів малих форм естрадного мистецтва, а саме: конферанс парний та одинарний, стендап, мініатюра, естрадний монолог, байка, гумореска, анекдоти, жарти та інше. Завданням для кожного студента була підготовка естрадного номера у форматі Драматургії малих форм. Загальними ведучими у стилі парного конферансу програми були Терлицька Олександра та Данелюк Назар. У творчому показі ми побачили такі номери : лірична пісня у виконанні Корнія Тян, байка (режисерська робота Місюри Поліни), монолог «Звернення до коханого» (режисер – Терлицька Олександра), стендап «Покинута жінка» (режисер – Мошина Анна), стендап «Чоловік на кухні» (режисер Данелюк Назар). У фіналі творчого показу група виконала пісню під акомпанемент Корнія Тян.
Відеомонтаж усіх номерів програми підготувала студентка групи Місюра Поліна.
Загалом, все пройшло динамічно, різноманітно і студенти виконали поставлене перед ними завдання, отримавши досвід проведення концертних та розважальних заходів в естрадному мистецтві.

Ознайомитись з матеріалами можна за посиланням:
https://m.youtube.com/watch?v=sH8bh271xXY&ab_channel=MisurovnaPolina