28 травня 2022 року, о 12 годині відбувся чудовий майстер-клас з предмету «Ведучий обрядових дій», який майстерно провів професор кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, кандидат культурології, заслужений працівник культури України, ведучий вищої категорії Матушенко Валерій Борисович.

Під час зустрічі склалася приємна, сімейна атмосфера, де абітурієнти не тільки слухали інформацію, але й безпосередньо брали участь у інтерактивній грі стосовно української весільної обрядовості та отримували спеціальні бали за правильні відповіді. Кульмінацією цієї профорієнтаційної зустрічі стала перемога абітурієнтки Вероніки Князь, яка отримала 5,5 балів, що будуть зараховані під час проходження творчого конкурсу в липні цього року. В конкурсі також узяли участь інші учасники, зокрема, Ганна Шевченко, Даринка та пані Ірина Краснопеєва, які також отримали свої бали.
На майстер-класі були присутні завідувач кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, народний артист України Віктор Сергійович Гирич, професорсько-викладацький склад кафедри – професори Ольга Дмитрівна Шлемко, Світлана Миколаївна Садовенко, старші викладачі Юлія Володимирівна Кратко та Оксана Віталіївна Богдан.
Юлія Володимирівна Кратко, як відповідальний секретар приймальної комісії та заступник директора Інституту сучасного мистецтва з виховної роботи, розповіла про особливості сучасної вступної кампанії, відповіла на запитання абітурієнтів.
Цікаві відповіді на запитання абітурієнтів були надані діючою актрисою театру і кіно Оксаною Віталіївною Богдан та заслуженою артисткою України, кандидатом мистецтвознавства Ольгою Дмитрівною Шлемко. Завідувач кафедри Віктор Сергійович Гирич побажав усім здоров‘я, натхнення, творчості, мирного неба над Україною, а абітурієнтам стати студентами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Модерувала зустріч заступник завідувача кафедри, доктор культурології, заслужений діяч мистецтв України Світлана Миколаївна Садовенко.
Нагадуємо, що наступний майстер-клас відбудеться майбутньої суботи о 12.00 за незмінним посиланням: https://meet.google.com/wxt-tgwr-pox
Чекаємо на вас!