14 травня 2022 року, кафедра режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв продовжила проведення майстер-класів для абітурієнтів цікавою і змістовною зустріччю з докторкою мистецтвознавства, професоркою нашої кафедри Галиною Петрівною ПОГРЕБНЯК.

На початку зустрічі секретар Приймальної комісії, заступник директора ІСМ з виховної та профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри режисури та акторської майстерності Юлія Володимирівна КРАТКО ознайомила присутніх з умовами вступної кампанії поточного року, відповіла на запитання учасників зустрічі.

Модератор зустрічі, заступник завідувача кафедри, доктор культурології, заслужений діяч мистецтв України Світлана Миколаївна САДОВЕНКО представила аудиторії професорсько-викладацький склад кафедри, розповіла про кафедру та особливості вступу на спеціальність "Сценічне мистецтво", відповіла на запитання учасників і передала слово Галині Петрівні Погребняк, яка майстерно і змістовно провела Майстер-клас на тему: "Сценічне та аудіовізуальне мистецтво: взаємовплив та взаємозбагачення".
Приємно, що на майстер-класі були присутні абітурієнти, а також наші здобувачі, магістранти, аспіранти, які включалися в діалог, радили вступникам обирати професію режисера і актора, підкреслюючи при цьому, що вони, пройшовши професійну школу на нашій кафедрі, можуть з впевненістю давати свої поради щодо вступу на нашу кафедру.

На Майстер-класі були присутні професор кафедри, кандидат культурології, заслужений працівник культури України Валерій Борисович МАТУШЕНКО та старший викладач кафедри, актриса театру і кіно Оксана Віталіївна БОГДАН.
Дякуємо всім учасникам!