21 травня 2021 року о 12:00 відбувся майстер-клас для абітурієнтів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв кафедри режисури та акторської майстерності ім. н. а. України Лариси Хоролець із дисципліни «Сценічне мовлення». Майстер-клас проводила актриса театру і кіно, старша викладачка кафедри Олександра Олександрівна Рудніцька. Тема події: «Сценічне мовлення. Особливості української орфоепії: вимова голосних і приголосних звуків».

Майстер-клас розпочався із нагородження переможців конкурсу «Мистецький простір» та привітаннями від голови журі – кандидатки мистецтвознавства, з. а. України, професорки кафедри Ольги Дмитрівни Шлемко. Ольга Дмитрівна відзначила потужний рівень підготовки до конкурсу усіх учасників. Також до привітань долучився один із членів журі, студент 3 акторського курсу кафедри режисури та акторської майстерності ім. н. а. України Лариси Хоролець – Назарій Шевчук.
Із вступним словом виступила заступниця зав. кафедри, докторка культурології, заслужена діячка мистецтв України, професорка кафедри Світлана Миколаївна Садовенко, яка налаштувала абітурієнтів на позитивний лад та практично-теоретичну ноту.

На майстер-класі Олександра Олександрівна розповіла основні засади предмету «сценічне мовлення» та його важливість для акторів та режисерів. Абітурієнтам була представлена презентація із поясненнями особливостей української орфоепії. Цінність майстер-класу полягала у його наповненості не лише теоретичною частиною, а й практичною. Кожен абітурієнт, після пояснення правила, одразу міг зробити практичні тренінги, які пропонувала викладачка.
Майстер-клас пройшов дуже плідно, творчо, цікаво.

Модераторкою майстер-класу виступила Юлія Володимирівна Кратко, старша викладачка кафедри режисури та акторської майстерності ім. н. а. України Лариси Хоролець, яка із задоволенням разом із абітурієнтами пропрацьовувала практичні тренінги, що були запропоновані спікеркою майстер-класу.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї події.