7 травня 2022 року, на кафедрі режисури та акторської майстерності Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв стартувала сесія майстер-класів для абітурієнтів змістовною зустріччю із заслуженою артисткою України, кандидатом мистецтвознавства, професоркою нашої кафедри Ольгою Дмитрівною Шлемко.

Усі бажаючі отримали від Майстра дуже корисні поради щодо роботи над байкою та віршем, а також познайомилися з цікавими лайфхаками для розминки мовного апарату.
Секретар Приймальної комісії, заступник директора ІСМ з виховної та профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри режисури та акторської майстерності Юлія Володимирівна Кратко познайомила присутніх з умовами вступної кампанії поточного року, відповіла на запитання учасників зустрічі.
Модерувала зустріч - Світлана Миколаївна Садовенко.
Приємно, що на майстер-класі були присутні керівники знаних нині дитячих театральних колективів (Олена Нужненко, Тетяна Гавриш, Олена Ковалько), які зможуть передати отриману інформацію своїм учням - нашим майбутнім студентам. Дякуємо всім учасникам!