Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники, співробітники, випускники і друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!
Підсумовуючи досягнення року, що минає, можна зазначити, що Академія увійшла до п’ятнадцятого академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2021», була активною учасницею низки міжнародних проєктів і продовжує професійну підготовку майбутніх фахівців галузі культури з урахуванням всіх особливостей навчання під час карантинних обмежень.
Напередодні Нового року і Різдва Христового хочу щиро і сердечно подякувати колективу Академії за віддану працю, наукові досягнення, взаємну підтримку і прагнення до розвитку нашого навчального закладу, а нашому студентству – за успіхи у навчанні і творчі досягнення, якими ми пишаємося. Завдяки вам життя Академії стає насиченим, яскравим і, безперечно, цікавим для всіх!
Хай Новий рік і Різдво Христове подарують нам мир і злагоду, добро та взаєморозуміння! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, радості, любові та успіхів у всіх починаннях! Хай у 2022 році справдяться всі ваші очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!
Щасливих свят!

 

З повагою і найкращими побажаннями
ректор, професор                                                                                                                                         В. Г. Чернець