1 вересня по всій країні проходить традиційне свято День знань, однак в 2022 році вперше в історії незалежної України воно відбувається в умовах повномасштабної війни. Багато школярів і здобувачів вищої освіти, педагогів змушені були покинути свої домівки й шукати безпечне місце в інших регіонах України, і навіть світу. Але сьогодні молоді люди повертаються в Україну аби продовжити навчання в рідних навчальних закладах. 

В Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв 1 вересня також жваво. Тут зібралися студенти і педагоги, аспіранти і науковці, щоб всупереч війні, всупереч руйнівної ідеології ворога все ж таки відзначити День Знань і заявити про своє бажання здобувати освіту і почати новий навчальний рік.

Здобувачі Академії разом з науково-педагогічним складом висловили слова подяки нашим захисникам. Студенти з викладачами плели маскувальні сітки, організували креативний флешмоб «З вірою в Україну», розмальовували гільзи і писали слова підтримки захисникам. Кафедра культурології та міжкультурних комунікацій провела першу лекцію просто неба на тему «Перемогли фашизм – переможемо рашизм».

В.о. Ректора НАКККіМ професор Копієвська О.Р. зазначила, що кожен з українців сьогодні виборює перемогу на своєму фронті: військовому, освітянському, волонтерському, культурному: «Ми вітаємо Україну з Днем Знань! І бажаємо Україні мирного неба, перемоги, щасливої долі для всього молодого покоління й усіх українців!»

Вітальне слово в.о.Ректора НАКККіМ проф.Ольги Копієвської