20 травня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за участю студентів та викладачів відбувся святковий концерт, присвячений Дню вишиванки.

Захід розпочався з привітання ректора Академії Чернеця Василя Гнатовича, також до вітання долучився випускник Академії, ректор Музичної академії України ім. Чайковського Тимошенко Максим Олегович.

В рамках концерту був проведений День відкритих дверей. Абітурієнти мали змогу взяти участь в майстер-класах, насолодитися концертною програмою та посмакувати солодощами.

Яскраве свято продовжилось запальними танцями та хороводами, під виконання пісні «Калина» народного артиста України, професора, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іво Бобула!

Родзинкою свята став конкурс-показ української вишиванки від студентів Академії.

НАКККіМівці вкотре довели, що ми справжні українці, гідні нащадки наших славетних пращурів!

Святкування Дня вишиванки та Дня відкритих дверей пройшли у творчій, дружній атмосфері. А абітурієнти точно переконались, що в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв на них чекає яскраве та незабутнє студентське життя!