Шановні колеги, здобувачі вищої освіти і друзі Академії!
Покрова Пресвятої Богородиці для всіх православних є одним з найбільш важливих релігійних свят, адже у цей день своїм Покровом Богородиця оберігає нас від лиха і негараздів. Українцям здавна притамана глибока любов, шана і благоговіння до Неї.

Тому не дивно, що саме у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День українського козацтва і День захисника та захисниці України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднують символи віри і сили духу та є уособленням зв’язку поколінь, мужності і героїзму захисників рідної землі в усі часи! Три свята, які ми відзначаємо 14 жовтня, – це відображення нескореного славетного духу українців!
Сьогодні, у прекрасний день Покрови Пресвятої Богородиці, ми висловлюємо щиру вдячність захисникам та захисницям України, для яких боронити Батьківщину – справа честі і гідності!
Прийміть щиросердні вітання зі святами! Бажаю всім миру, любові і злагоди, благополуччя у ваших родинах, міцного здоров’я, щастя та успіхів у всіх сферах вашого життя! Хай буде з вами віра в сяйво Божої благодаті і його допомогу. Многая літа!

З повагою, ректор В. Г. Чернець