1-3 квітня 2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло», за підтримки Управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради та Кам'янець-Подільського міського Будинку культури.

Членами журі були високоповажні митці культури і мистецтва Ольга Шлемко, Іван Сорока, Микола Нечай,Петро Гарилюк, Інна Семенків.

Під керівництвом художнього керівника театру «ШАРЖ» Юлії Кратко, студентки 1 курсу НАКККіМ, кафедри режисури та акторської майстерності, групи БСМ 11-20, актриси естрадного театру «ШАРЖ» Олександра Терлицька та Поліна Місюра вибороли перемогу і отримали диплом 1 ступеня, у номінації «Малі театральні форми».

Вітаємо наших переможниць та керівника театру «ШАРЖ» Юлію Кратко, старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності із заслуженою перемогою!

Бажаємо натхнення, творчих злетів та перемог!