Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Творчі зустрічі з випускниками академії. До 50-ти річчя НАКККіМ

У рамках численних зустрічей з талановитими випускниками до 50-річчя Академії відбувся майстер-клас з акторської майстерності від режисерки, керівниці київського театру «Veritas», випускниці кафедри режисури та акторської майстерності Олександри Кравченко.

Читати далі (+ФОТО)

Привітання Ректора до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні колеги!

 

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва був заснований з метою відзначення вагомого внеску діячів культури  у відродженні української державності, розвитку народної творчості, активній культурно-просвітницькій діяльності.

Читати далі (+ФОТО)

Академія отримала сертифікат переможця в Програмі ЄС Еразмус+

6 листопада команда НАКККіМ під керівництвом завідувачки кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, професорки Ольги Копієвської взяли участь в Міжнародному інформаційному тижні програми Еразмус+ в Україні.

Читати далі (+ФОТО)

Art-battle 2019 NAKKKIM

На кафедрі мистецтвознавчої експертизи Академії відбувся арт-батл на тему: «Ейдетика первісного мистецтва», в якому взяли участь перший та другий курси кафедри. 

Читати далі (+ФОТО)

До 50-річчя НАКККіМ. Звітно-тематична виставка «Асоціації» студентів Інституту дизайну і реклами

29 жовтня 2019 року члени вченої ради НАКККіМ на чолі з ректором, професором Чернецем Василем Гнатовичем були присутні на обговоренні кафедрою рисунка, живопису і скульптури звітно-тематичної виставки «Асоціації».

Читати далі (+ФОТО)

«Сучасні технології у музейній справі»: підвищення кваліфікації музейних працівників Полтавської області у Центрі неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ

З 21 по 25 жовтня 2019 року на базі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського підвищували кваліфікацію директори, заступники директорів, наукові співробітники музеїв Полтавської області.

Читати далі (+ФОТО)

Український каліграф Василь Чебаник: «Спочатку було слово»

30 жовтня в Інституті дизайну та реклами НАКККіМ відбулася лекція-презентація Василя Чебаника, художника-графіка, члена Національної спілки художників України, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, професора, заслуженого діяча мистецтв України.

Читати далі (+ФОТО)

Круглий стіл «Підвищення кваліфікації працівників культури: орієнтири 2020» продовжив роботу

30 жовтня 2019 року в Академії відбулося засідання секції «Початкова мистецька освіта», учасниками якої стали керівники та педагогічні працівники мистецьких шкіл, науковці та професори НАКККіМ, керівництво ГО «Всеукраїнська рада директорів закладів початкової мистецької освіти». Секція обговорила проблеми та перспективи удосконалення підвищення кваліфікації слухачів у Центрі неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ з орієнтацією їх формування управлінських, комунікаційних, цифрових компетнентностей.

Читати далі (+ФОТО)

В академії відбулась науково-практична конференція «Наукова атрибуція творів, експертиза та оцінка культурних цінностей»

24-25 жовтня 2019 року кафедра мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури та мистецтва за підтримки Міністерства культури України провела науково-практичну конференцію «Наукова атрибуція творів, експертиза та оцінка культурних цінностей». До числа організаторів конференції долучилися Центр експертизи, оцінки та реставрації культурних цінностей Академії, а також професійні громадські організації – Асоціація мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів і Асоціація реставраторів України. Понад 50 науковців з різних провідних установ та регіонів України долучились до обговорення важливих питань, що стосуються наукової атрибуції, мистецтвознавчої та державної експертизи культурних цінностей, методики їх оцінки.

Читати далі (+ФОТО)

Знайомство з Державною наков. архітектурно- будів. бібліотекою ім.В.Г.Заболотного

29 жовтня 2019 р., в Інституті дизайну та реклами на кафедрі дизайну середовища, для студентів старших курсів було організовано зустріч із фахівцями Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В. Г. Заболотного

Читати далі (+ФОТО)

Відкрите практичне заняття на кафедрі дизайну середовища

23 жовтня, на кафедрі дизайну середовища, відбулось відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Комп`ютерне проєктування» під керівництвом, старшого викладача кафедри Самосудової Ніни Олександрівни. 

Читати далі (+ФОТО)

Керівник ансамблю імені Вірського Мирослав Вантух в програмі «Мага» на телеканалі «112 Україна»

Генеральний директор, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Герой України, завідувач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Мирослав Вантух у програмі «Мага» 22.09.2019 року.

Читати далі (+ФОТО)

Підвищення кваліфікації працівників культури: орієнтири 2020

23 жовтня в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти НАКККіМ відбувся круглий стіл «Підвищення кваліфікації працівників культури: орієнтири 2020», секція «Клубна справа, творчість та дозвілля. Менеджмент і економіка закладів культури». Предметом обговорення стали актуалізація змісту та форм підвищення кваліфікації керівників структурних підрозділів з питань культури міських, районних державних адміністрацій та виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, а також директорів закладів культури клубного типу.

Читати далі (+ФОТО)

Всеукраїнська трієнале абстрактного мистецтва "ART-AKT"

Започаткована 2010 року у Чернівцях Всеукраїнськатрієнале абстрактного мистецтва"ART-AKT" покликана репрезентувати сучасний стан існування в Україні абстрактного мистецтва, відмінного і від традиційної образотворчості, вирішеної у формах пізнавано-прочитуваних, і від contemporary art, в якому ідея подекуди є важливішою за її пластичне втілення. Абстракція, десятиліттями таврована не тільки владою, а й часто небажанням глядача дозволити мистцеві бути вільним, виявилася невичерпною у розмаїтті формально-пластичних прийомів, здатності трансформуватися, привабливості парадоксального поєднання інтелектуальної гри композиційних структур, вишуканості лінійних накреслень, символічності чи спонтанності колірних сполучень. 

Читати далі (+ФОТО)

Студенти академії подарували школярам виставу «Зачарована Десна»

16 жовтня студенти кафедри режисури та майстерності актора Інституту сучасного мистецтва зіграли виставу для учнів 10-11 класів СЗШ №63 Подільського району м. Києва.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти в Національній історичній бібліотеці України

15 жовтня студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій групи БКД-11-9 під керівництвом Людмили Леонідівни Васильченко відвідали Національну історичну бібліотеку України, що знаходиться на території «Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника».

Читати далі (+ФОТО)

Студенти-культурологи в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

У жовтні студенти 1 курсу кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ (керівник доц. Кравченко А.І.) розпочали навчальну практику з відвідин Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Читати далі (+ФОТО)

24 вересня в академії відбулося засідання Вченої ради

24 вересня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулося чергове засідання Вченої Ради під головуванням Ректора академії, професора Василя Гнатовича Чернеця. Захід розпочався із розгляду порядку денного, який включав основні напрямки ефективної роботи інститутів та науково-дослідницьку діяльність в академії.

Читати далі (+ФОТО)

Театр «Шарж» на Міжнародному фестивалі «Мандрівний вішак» у Луцьку

13-15 вересня студенти кафедри режисури та акторської майстерності, що є акторами театру «Шарж», провели на Міжнародному фестивалі «Мандрівний вішак» у Луцьку.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти поділилися власним досвідом вступу до НАКККіМ

21 вересня у закладі позашкільної освіти "Зміна" на фестивалі "Art must go on" студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій провели бесіду з абітурієнтами та їх батьками щодо вступу-2020. Представники НАКККіМ обговорили важливі питання, закцентували увагу на змінах та розповіли про свій досвід вступу.

Читати далі (+ФОТО)

Малевич в Академії

24 вересня в гості до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв завітали французький мистецтвознавець, історик мистецтва, літературознавець Жан-Клод Маркаде та український мистецтвознавець, історик мистецтва України, міжнародний експерт мистецьких творів, професор Дмитро Горбачов.

Читати далі (+ФОТО)

Щорічний семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення»

19–20 вересня 2019 року у Черкасах відбувся щорічний семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Актуальні питання мистецтвознавчої експертизи, шляхи їх вирішення», участь у якому взяли експерти з усіх областей України (більшість з них є випускниками нашої Академії). 

Читати далі (+ФОТО)

Студенти відвідали Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України

16 вересня Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України гостинно відкрив свої двері студентам-практикантам кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ (керівник практики - доц. Кравченко А.І.). 

Читати далі (+ФОТО)

В Науковій бібліотеці Академії проведенно зі студентами першого курсу тематичну бесіду

Традиційним в Науковій бібліотеці Академії стало проведення зі студентами першого курсу тематичної бесіди “Що я знаю про Академію, та свою майбутню професію.”

Читати далі (+ФОТО)

Лекція «Сучасні культурологічні концепції Польщі»

19 вересня в академії для студентів кафедри культурології та інформаційних комунікацій була організована зустріч (доц. Русаков С.С.) із представником Ягеллонського університету (Краків) Віктором Можгіним.

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: