Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

ІНТЕРВ’Ю З ВИКЛАДАЧЕМ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ РУСЛАНОМ БЕНЦІАНОВИМ

В гостях медіа-студії «Академія» заслужений артист України, у свій час – соліст балету Національного академічного театру опери та балету України, організатор гастролей зірок світового балету, викладач кафедри хореографії Інституту сучасного мистецтва Бенціанов Руслан Леонідович.

Продолжить

Інтерв'ю із завідувачем кафедри хореографії НАКККіМ Мирославом Вантухом

В гостях медіа-студії «Академія» видатний український хореограф, генеральний директор та художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, голова Національної хореографічної спілки України; президент Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих колективів народного танцю,
член-засновник Академії мистецтв України, Народний артист України, Герой України, почесний громадянин Києва, професор завідувач кафедри хореографії НАКККіМ Вантух Мирослав Михайлович.

Продолжить

ІНТЕРВ’Ю З ЗАВІДУВАЧЕМ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА СКУЛЬПТУРИ НАКККІМ АНАТОЛІЄМ КУЩЕМ

В гостях медіа-студії «Академія» видатний український скульптор, член Національної спілки художників України і Національної академії мистецтв України, народний художник України, професор, завідувач кафедри рисунка, живопису та скульптури Кущ Анатолій Васильович.

Продолжить

Інтерв'ю з завідувачем кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ Іво Бобулом

В гостях медіа-студії «Академія» видатний український митець, композитор, співак, Народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, професор Іво Васильович Бобул.

Продолжить

Урочисте відкриття медіа-студії та медіа-каналу "АКАДЕМІЯ"

20 травня 2021 року у День вишиванки в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулось відкриття медійної студії та розпочав свою роботу медіа-канал широкоформатного мовлення «АКАДЕМІЯ».

Продолжить

Інтерв'ю Матушенко В.Б.на українському радіо "Культура" у програмі "Відверто про естраду і не тільки"

5 квітня на українському радіо "Культура" у програмі "Відверто про естраду і не тільки" виступив заступник завідувача кафедри режисури та акторської майстерності професор, кандидат культурології, доцент, режисер масово-розважальних програм, радіоведучий, ведучий-конферансьє "вищої" категорії, Заслужений працівник культури України. Матушенко Валерій Борисович.

Читати далі

Концерт Іво Бобула на каналі UA: Культура

Іво Бобул - завідувач Кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Академії, професор, український співак, композитор  та  Народний артист України дав концерт на каналі UA: Культура.

Насолодитись виступом співака можна за посиланням... 

Читати далі

Інтерв'ю Мустафаєва Фемія Мансуровича на каналі ATR в програмі "Від серця"

Професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, відомий український співак, Народний артист України, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2013) Фемій Мансурович Мустафаєв в програмі “Від серця до серця” на каналі ATR розповів про своє особисте життя, становлення як артиста та подальшу творчу діяльність.

Читати далі

Інтерв'ю Дмитра Гордона з Борисом Андресюком

"Інтерв'ю Дмитра Гордона з українським політиком, екс-головою комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, доктором політичних наук, кандидатом економічних наук Борисом Андресюком. 2020 рік"...

Читати далі

Професор Ольга Копієвська в програмі «Літопис «Відлуння епох» (2)

Завідувач кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, доктор культурології, професор Ольга Копієвська в програмі «Літопис «Відлуння епох» розповіла про міжнародний студентський обмін

Читати далі (+ФОТО)

Ректор НАКККіМ В.Г. Чернець в програмі «КультУра» в студії Емігрантського радіо

Про перспективи провідного культурологічного навчального закладу України розповідає Ректор академії, доктор філософії, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки ВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ ЧЕРНЕЦЬ.

Читати далі (+ФОТО)

Завідувачка кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Ольга Копієвська в ефірі Суспільного: Українське радіо

У програмі «Модуль знань» на Суспільне: Українське радіо говорили про сучасні освітні закордонні і вітчизняні грантові програми. А також про те, як правильно їх писати і на які моменти, насамперед, слід звертати увагу.

Читати далі (+ФОТО)

У спорудах інків каміння під час землетрусів зміщувалося, а згодом знову поверталося на місце, - Борис Андресюк

Директор Інституту дизайну та реклами НАКККіМ Борис Андресюк в інтерв’ю газеті «Факты и комментарии» розповів про свою подорож країнами Латинської Америки. Екстримальну фотосесію можна побачити на виставці «Світ крізь об’єктив», яка триває в Академії.

Деталі за посиланням...

 

 

Денис Мельник взяв участь в популярному вокальному ток-шоу «X-фактор» 10 сезон

Студент НАКККіМ кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Денис Мельник ще на кастингу довів, що для участі у 10 сезоні він готовий на все. Хлопець розповів, що готувався не поспішаючи, бо вважає, що якщо себе розігнати – нічого хорошого не вийде.

Читати далі (+ФОТО)

Валерій Сіверс, доктор філософських наук, професор НАКККіМ у студії UA: Радіо Культура

Модуль знань. Напередодні Всесвітнього дня філософії говоримо про сучасних філософів. Які теми вони обирають для діалогу з суспільством? Який вплив сучасні філософи чинять на розвиток наукового світу?

Читати далі (+ФОТО)

Керівник ансамблю імені Вірського Мирослав Вантух в програмі «Мага» на телеканалі «112 Україна»

Генеральний директор, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Герой України, завідувач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Мирослав Вантух у програмі «Мага» 22.09.2019 року.

Читати далі (+ФОТО)

"НА ПЕРЕХРЕСТЯХ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ": ЛЕОНІД КРАВЧУК ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЮ НОВУ КНИЖКУ

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв знаходиться перша трибуна для виступів Леоніда Макаровича Кравчука. Сьогодні він за цією трибуною презентував свою книгу «На перехрестях української історії»

Перейти до перегляду

Інтерв`ю Ректора НАКККіМ газеті «Голос України»

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв впродовж 2008-2018 років посідала перше місце в рейтингу ЮНЕСКО серед мистецьких закладів вищої освіти України. Щороку тут набирають майже 500 першокурсників — 270 майбутніх бакалаврів та 230 магістрів. Нині в абітурієнтів гаряча пора — триває вступна кампанія. Кого хочуть бачити у своїх аудиторіях викладачі та хто вже отримав дипломи цього мистецького вишу, в інтерв’ю «Голосу України» розповів ректор НАКККіМ, доктор філософії, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, почесний академік Національної академії мистецтв України Василь Чернець.

Перейти до інтерв'ю

Ольга Копієвська, завідувач кафедрою арт-менеджменту та івент-технологій, доктор культурології в програмі проекту «Громадянська позиція»

Музеї України рідко є комерційно успішним простором. Як же вирішити цю проблему та як поширювати культуру за допомогою музеїв? Розповідає Ольга Копієвська.

Читати далі (+ВІДЕО)

Херсонській музичній школі - 75!

Професор кафедри естрадного виконавства НАКККіМ Овсяннікова Наталія Юріївна прийняла участь у святкуванні 75-річчя Херсонської дитячої музичної школи № 1.

Деталі - в сюжеті ТРК ВТВ Плюс (офіційний сайт телеканалу).

Поезія Тараса Шевченка викликає любов до України

Стаття про 25-ий Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка присвячений 205-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря та 50-річчю НАКККіМ.

Повний текст статті на сайті kroun.info

Фото: © Олександр Вакуленко

«Припис неба і землі»

Шевченківський комітет цьогоріч серед творів, допущених до третього туру, розглядає здобуток керівника Київської академічної майстерні «Сузір’я», професора кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Олексія Кужельного.

Читати статтю на сайті газети ВРУ "Голос України"

  • 1
  • 2

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02