Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

ПІШОВ З ЖИТТЯ ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ АКАДЕМІЇ ІВАНОВ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

 Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з глибоким сумом сповіщає, що пішов з життя  Перший проректор з науково-педагогічної роботи Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, доктор хімічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іванов Сергій Віталійович.

Читати далі

До ‌150-річчя‌ ‌української ‌поетеси‌ Лесі‌ ‌Українки

Проведено відкриту‌ ‌лекцію‌ ‌професора‌ ‌кафедри‌ ‌режисури‌ ‌та‌ ‌акторської‌ ‌майстерності‌ Хоролець‌ ‌Лариси‌ ‌Іванівни, що ‌присвячена‌ ‌150-річчю‌ ‌геніальної‌ ‌поетеси‌ на тему:‌ "Побудова‌ ‌словесної‌ ‌дії‌ ‌у‌ ‌драмах‌ ‌Лесі‌ ‌Українки"‌.

Читати далі

СТУДЕНТИ-КУЛЬТУРОЛОГИ ВІДВІДАЛИ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ "ЛЕСЯ УКРАЇНКА: 150 ІМЕН"

25 лютого виповнилося 150 років від дня народження однієї з найважливіших постатей української літератури, драматургині, поетеси, письменниці та громадської діячки Лесі Українки.

Читати далі

До Академії завітали гості з Китаю

26 лютого 2021 року до Академії за запрошенням аспірантки Людмили Лукашевої завітали іноземні гості - Лі Ци, викладачка Національної музичної академії ім.П.І. Чайковського разом зі своїми студентами-земляками.

Читати далі

Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив орденом УПЦ професора НАКККіМ доктора історичних наук Дмитра Вєдєнєєва.

28 грудня 2020 р. Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив орденом УПЦ преподобного Нестора Літописця І ступеня (за № 112) професора кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, доктора історичних наук Дмитра Вєдєнєєва.

Читати далі

23 лютого 2021 року відбулося засідання Вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.

 Розпочалося засідання з визначної події - презентації оригіналу твору Казимира Малевича «Жіночий торс номер 1. Sound Mari Cheba», часів київського періоду життя художника. Науково-педагогічний колектив Академії стали одними з перших, хто мав змогу доторкнутися до цього унікального шедевру.

Читати далі

ВИЙШОВ ДРУКОМ ПІДРУЧНИК «МИСТЕЦТВО РЕЖИСУРИ МАСОВИХ ВИДОВИЩ» ВАСИЛЯ ВОВКУНА

 Вийшов друком підручник «Мистецтво режисури масових видовищ» професора кафедри режисеру та акторської майстерності, народного артиста України, генерального директора – художнього керівника Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Василя Володимировича Вовкуна.

Читати далі

АКАДЕМІЧНА РОДИНА ПЕРЕЖИВАЄ ТЯЖКУ ВТРАТУ...

Пішов з життя відомий випускник Академії Сергій Єрмаков - український дизайнер, який створював образи для багатьох зірок шоу-бізнесу. Про творчість Сергія знали далеко за межами нашої країни, модельєр співпрацював з Мадонною, створював для неї сценічні костюми, також його роботами захоплювався сам Жан Поль Готьє.

Читати далі

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме у цей день, українські землі почали об’єднуватися в одну велику самостійну державу. Це свято – нагадування для всіх українців, що сила нашої держави – в єдності земель, а сила народу – в єдності людей.

Читати далі

12 СІЧНЯ 2010 РОКУ - ДЕНЬ ОТРИМАННЯ АКАДЕМІЄЮ СТАТУСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ

 Статус національного можуть отримати тільки найпотужніші ЗВО України, які мають міжнародне визнання, наявність фахівців світового рівня, участь у найважливіших державних та міжнародних програмах в гуманітарній сфері, а головне – перспективи подальшого розвитку.

Читати далі

Творчий звіт за 2020 рік Президента Клубу Київських Ведучих

11 січня 2021 року о 23.50 на українському радіо "Культура" відбудеться творчий звіт за 2020 рік Президента Клубу Київських Ведучих, професора національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслуженого працівника культури України Матушенка Валерія Борисовича у програмі "Відверто про естраду і не тільки"

Читати далі

ВЧЕНА РАДА НАКККІМ (ПІДСУМКИ РОБОТИ В 2020 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2021 РІК)

 Засідання вченої ради
22 грудня в приміщенні актового залу Академії відбулося засідання вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.

Читати далі

Запобігання тероризму та насиллю

 Тероризм – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, вбивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

Читати далі

Презентація  фотовиставки "ПОГЛЯД КРІЗЬ РОКИ" 

23 грудня у Арт-галереї Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулось відкриття  та  презентація  фотовиставки "ПОГЛЯД КРІЗЬ РОКИ" /до 30-ти річчя НСФХУ/.

Читати далі (+ФОТО)

ПІДБІРКА НАЯВНИХ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ЗА ГРУДЕНЬ 2020

1. ГРАНТИ БОРИСА ЛУР'Є: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА...
2. НАВЧАННЯ. ОБМІНИ. РЕЗИДЕНЦІЇ. ДЕБЮТИ» ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ...
3. ГРАНТИ НА ІННОВАЦІЙНІ КУЛЬТУРНІ ПРОЕКТИ ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ...

Читати далі

Відомі та успішні обирають НАКККіМ!

8 грудня відбулася зустріч ректора Академії Чернеця Василя Гнатовича та Голови Студентської ради Заболотної Кароліни з всесвітньо відомим українським боксером Гуровим Олександром Геннадійовичем, п'ятикратним чемпіоном Європи серед професіоналів у важкій вазі, чемпіоном світу за версією ІВО.

Читати далі

Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика

Міністерство молоді та спорту запускає новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики). Проєкт розроблено в партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з метою забезпечення ефективної політики в молодіжній сфері, зокрема на рівні села, міста, громади.

Читати далі

Творчий показ 15 грудня 2020 року

15 грудня 2020 року о 14.00 в аудиторії 101 корпусу № 7 нашої академії відбувся творчий показ режисерської групи БСМ-11-8 3-го курсу з предмету «Режисура та драматургія обрядів» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Творчий показ 14 грудня 2020 року

7 грудня 2020 року о 13.00 в актовій залі академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-8 3-го курсу з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Творчий показ 10 грудня 2020 року

10 грудня 2020 року о 12.30 в аудиторії № 217 корпусу № 7 нашої академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-9 2-го курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Участь в Міжнародній науковій конференції

2 грудня 2020 р. професор кафедри графічного дизайну, доктор мистецтвознавства, член Спілки дизайнерів України Прищенко Світлана Валеріївна взяла участь в Міжнародній науковій конференції у рамках післядипломного стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» (Польща-Україна-Словаччина-Німеччина) з темою доповіді «Відображення екологічних проблем у плакаті». 

Читати далі

Вітаємо колег Інституту сучасного мистецтва з отриманням вчених звань

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 року №1471 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» нашим колегам Інституту сучасного мистецтва присвоєно вчені звання

Читати далі

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02