Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Випускниця НАКККіМ Анна Обоянська стала режисеркою туру «Arnau 2020»

За словами нашої випускниці Анни Обоянської, вона неймовірно рада бути частиною європейського стадіонного туру Дімаша Кудайбергена «Arnau 2020»:

«Дальше - більше! Тому обов'язково чекатимемо вас на концерті в рідному Києві уже в березні! І, все ж таки, як я люблю те, чим займаюся».

Читати далі (+ФОТО)

Випускники –гордість НАКККіМ!

На днях, стало відомо, що на 65-ому пісенному конкурсі «Євробачення» Україну представить гурт Go_A з піснею «Соловей». Український електрофольк-гурт поєднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та гітарний драйв.

Читати далі (+ФОТО)

Студентка НАКККіМ – перша на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Підкори сцену»

Вітаємо студентку кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Дарію Кінжібалу (гр. БМВ-21-6) та її викладача, доцента Вероніку Юріївну Каменстку з успішним виступом – отриманням І премії та звання лауреата на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Підкори сцену» в номінації «Інструментальний жанр, «Фортепіано».

Читати далі (+ФОТО)

В Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні

20 лютого, згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Читати далі (+ФОТО)

Команда Академії стала учасником семінару у межах реалізації проєкту Еразмус+

19 лютого представники НАКККіМ взяли участь в відкритому семінарі для команд проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти та проєктів ЄС для переміщених закладів.

Читати далі (+ФОТО)

Вітаємо з Днем народження директора Інституту дизайну та реклами Бориса Павловича Андресюка!

Професорсько-викладацький склад, увесь колектив та студенти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітають з Днем народження директора Інституту дизайну та реклами Бориса Павловича Андресюка – доктора політичних наук, професора, члена Національної спілки фотохудожників України.

Читати далі (+ФОТО)

В Академії відбулися Загальні збори колективу

17 лютого в актовій залі Академії відбулися Загальні збори колективу, на яких заслухали звіти про підсумки роботи НАКККіМ у I семестрі 2019-2020 н.р., завдання на II семестр та перспективи на цьогорічний навчальний процес.

Збори відкрив Ректор, професор Василь Гнатович Чернець, який коротко ознайомив працівників із структурними та кадровими змінами, що сталися в Академії за останні два місяці.

Читати далі (+ФОТО)

Вітаємо з Днем усіх закоханих!

14 лютого в Україні і не тільки відзначають вже таке звичне, але від того не менш загадкове свято - День святого Валентина. Воно має давню історію, свої традиції і правила, яких багато хто намагається дотримуватися. Насамперед, закохані, ті кому і присвячений цей день. Про історію цього чудового романтичного свята ходять різні легенди.

Читати далі (+ФОТО)

Студентка НАКККіМ стала експертом Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти

Студентка 1 курсу кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Тереза Квич пройшла відбіркові етапи в Національному агенстві з якості вищої освіти та стала експертом з якості вищої освіти

Читати далі (+ФОТО)

Завідувачка кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Ольга Копієвська в ефірі Суспільного: Українське радіо

У програмі «Модуль знань» на Суспільне: Українське радіо говорили про сучасні освітні закордонні і вітчизняні грантові програми. А також про те, як правильно їх писати і на які моменти, насамперед, слід звертати увагу.

Читати далі (+ФОТО)

Вітання від Національної академії мистецтв України

Президія Національної академії мистецтв України з почуттям високої поваги і шани сердечно вітає колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з нагоди 50-ти річчя з часу заснування Академії.

Читати далі (+ФОТО)

На адресу Академії надходять листи вітання з нагоди 50-річчя від дня заснування

Від імені колективу Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського щиро вітаю Національну Академію керівних кадрів культури і мистецтв з нагоди 50-річчя від дня заснування.

Читати далі (+ФОТО)

Зустріч Національних офісів Програми Еразмус+ (м. Брюссель) з проектними командами-переможцями 3 конкурсу Еразмус+: CBHE

28-29 січня 2019 р. в м. Брюссель, Бельгія відбулась зустріч представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

Читати далі (+ФОТО)

У спорудах інків каміння під час землетрусів зміщувалося, а згодом знову поверталося на місце, - Борис Андресюк

Директор Інституту дизайну та реклами НАКККіМ Борис Андресюк в інтерв’ю газеті «Факты и комментарии» розповів про свою подорож країнами Латинської Америки. Екстримальну фотосесію можна побачити на виставці «Світ крізь об’єктив», яка триває в Академії.

Читати далі (+ФОТО)

Викладачі Академії взяли участь в благодійному святі «День для рідних людей»

21 січня у Міжнародний день обіймів діти та молодь Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва побувалив Позашкільному навчальному закладі «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва, де естрадний театр «Шарж» НАКККіМ разом із відвідувачами Центру влаштували творчий вечір-свято «День для рідних людей».

Читати далі (+ФОТО)

Ювілей Академії урочисто відзначать на державному рівні у 2020 році

14 січня 2020 року Постановою про внесення змін та доповнень до додатка Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році» прийнято рішення урочисто відзначити на державному рівні 50-ти річчя з дня заснування Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Читати далі (+ФОТО)

Вітання Ректора Академії з нагоди Нового року та Різдва Христового

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники
Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!

Сердечно вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Читати далі (+ФОТО)

ЦМАМІП яскраво провів День відкритих дверей в Академії

17 грудня у Центрі міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проєктів НАКККІМ було проведено День відкритих дверей для студентів, викладачів та гостей Академії.

Активні учасники взяли участь у майстер-класах із хорового мистецтва під керівництвом в.о. директора Центру диригента-регента Брички Анни Володимирівни

Читати далі (+ФОТО)

Академія взяла участь в літературному конкурсі «Житомир TEN»

Аспірантка кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Соболєвська С.О. організувала та провела у Житомирі літературний конкурс «Житомир TEN». 

Читати далі (+ФОТО)

День святого Миколая для дітей-сиріт

Свято Миколая оповите легендами, а розповіді про святого часом дуже схожі на казку.Тому, на честь 50-річчя Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв студентами Інституту практичної культурології та арт-менеджменту під керівництвом Васильченко Людмили Леонідівни 19 грудня було організовано благодійний захід для дітей-сиріт у Центрі «Місто щасливих дітей» - свято до Дня святого Миколая.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ «Обряди на заручини»

14 грудня року в актовій залі академії відбувся творчий показ режисерської групи БСМ-12-7-1 3-го курсу з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Темою показу були обряди на заручини, тобто зустріч батьків молодят та обмін наречених срібними (мідними) обручками, які носять до дня весілля. Ця обрядова дія обов’язково відбувається у неділю в хаті (квартирі) молодої.

Читати далі (+ФОТО)

Академія презентувала яскравий профорієнтаційний концерт у м. Ніжин

16 грудня у м. Ніжин Чернігівської області відбувся профорієнтаційний концерт кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури з метою ознайомлення учнів, випускників ЗОШ та студентів профільних ВНЗ з мистецьким життям НАКККіМ.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ «Масові ігри та свята»

14 грудня в актовій залі академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-8 3-го курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). 

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
 
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
  Приймальна ректора:
(044) 280-22-82 
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
                 Приймальна комісія:
(044) 288-80-81  та  (068) 784-49-27
Факс: (044) 280-92-09
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
 

Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
  Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми в соцiальних мережах: