Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри арт-менеджменту та івент-технологій

Як бачимо, 2020 рік ставить нові вимоги до закладів вищої освіти щодо навчання здобувачів вищої освіти, а для науково-педагогічного складу – опанування онлайн-інструментів для проведення дистанційного навчання...

Читати далі

Студенти НАКККіМ на всеукраїнській прем’єрі «Чайковський: Україна на карті життя та творчості»

25 вересня студенти та викладачі Академії взяли участь в грандіозній прем’єрі спільного проєкту Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та видавництва “ArtHuss” під назвою «Чайковський: Україна на карті життя та творчості», що присвячений 180-річчю від дня народження Петра Чайковського та 80-річчю присвоєння його імені Київській консерваторії...

Читати далі

Відкрита лекція з дисципліни «Основи дизайну інтер’єру»

23 вересня в Академії відбулась відкрита лекція з дисципліни «Основи дизайну інтер’єру» для студентів четвертого курсу групи БДЗ-13-7 зі спеціальності «Дизайн інтер’єру». Тема лекції — «Функціонально-просторові основи громадських приміщень». Лекцію провела доцент кафедри дизайну середовища, кандидат мистецтвознавства Олена Володимирівна Мазніченко...

Читати далі

Зустріч Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених з керівництвом НАКККіМ

21 вересня в Академії в форматі змістовного обговорення відбулася зустріч Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених з керівництвом НАКККіМ...

Читати далі

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ В ІНСТИТУТІ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ

21 вересня в Інституті дизайну та реклами на ІІІ курсі освітньої програми «Графічний дизайн» проведено відкриту потокову лекцію з навчальної дисципліни «Основи рекламного дизайну» на тему «Функції кольору у рекламі» (викладач – доктор мистецтвознавства, доктор наук габілітований у галузі дизайну, професор С.В. Прищенко)...

Читати далі

У Києві з’явилася зірка з ім’ям видатного хореографа Мирослава Вантуха

19 вересня в рамках Десятої ювілейної загальнонаціональної акції «Зірка України» на «Алеї Зірок» з'явилися імена людей, важливих в історії сучасної української культури...

Читати далі

До НАКККіМ завітав відомий політичний діяч Євген Марчук

7 вересня до Академії завітав політичний діяч, перший керівник Служби безпеки України (1991-1994), колишній прем’єр-міністр України (1995-1996), генерал армії, кандидат юридичних наук Євген Кирилович Марчук.

Читати далі

Керівниця мас-медіа центру НАКККіМ Оксана Гайдук відвідала перформанс «Матуся»

2 вересня, в рамках Ukrainian Fashion Week, у «Мистецькому Арсеналі» художниця ZINAIDA у форматі перформансу презентувала колекцію хустин, орнаментовану принтами Батьківщини-матері.

Читати далі

В Академії святково розпочали новий навчальний рік

«Щиро вітаємо вас із святом нових досягнень, цікавих зустрічей і знайомств, що пробуджують спрагу до навчання!» – пролунало з головної сцени на академічній площі. Ведучі святкової церемонії, усміхнені студенти, професорсько-викладацький склад та сонячна погода – що ще треба для традиційного Дня знань, коли молодь прийшла з жагою до нових відкриттів та звершень.

Читати далі

Директор ІСМ Михайло Кулиняк відвідав гранд-концерт «Зірки світової опери»

30 серпня вперше від початку карантину у Києві відбувся масштабний гранд-концерт просто неба на Софійській площі. Назвали концерт "Зірки світової опери" – адже участь у ньому взяли українські співаки, які підкорили найкращі оперні сцени світу та співпрацюють з оперними зірками Європи та Америки.

Читати далі

В Академії відкрили арт-галерею

Галерея відкрилась в самому центрі Києва на території одного із найбільших музейних комплексів України – Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Читати далі

Вітаємо з почесним званням випускницю НАКККіМ!

Вітаємо з присвоєнням почесного звання «Заслужений артист України» випускницю НАКККіМ, артистку-вокалістку Херсонського обласного акдемічного музично-драматичного театру імені М. Куліша - Новачук Таісію Георгіївну.

Читати далі

Вітаємо з Днем народження Першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора Сергія Віталійовича Іванова

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Дня!

Нехай завжди й в усьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм.

Читати далі

В Академії провели творчі конкурси на спеціальності «сценічна майстерність» та «дизайн»

11 серпня в Академії відбулись творчі конкурси на спеціальність «сценічне мистецтво», освітня програма «акторська майстерність» та на спеціальність «дизайн», освітні програми «графічний дизайн», «дизайн  середовища».

Читати далі

В Академії провели творчі конкурси на спеціальності «сценічна майстерність» та «дизайн» (2)

11 серпня в Академії відбулись творчі конкурси на спеціальність «сценічне мистецтво», освітня програма «акторська майстерність» та на спеціальність «дизайн», освітні програми «графічний дизайн», «дизайн  середовища».

Читати далі

НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ МИСТЕЦТВОЗНАВЦІВ

Формування мистецьких колекцій: визначення оціночної вартості музейних предметів – під такою назвою вийшов у світ навчальний посібник знаних фахівців у цій сфері доктора історичних наук В.В. Карпова та докторки культурології Ж.З. Денисюк. 

Читати далі

В Академії розпочались творчі конкурси

4 серпня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв розпочались творчі конкурси. Сьогодні їх складали абітурієнти, що обрали спеціальності «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «хореографія», «класична хореографія». Вступники мали змогу продемонструвати свої таланти та знання у цих напрямках, а також відчути особисту відповідальність за майбутній вибір професії.

Читати далі

Серед лауреатів премії міського голови – студентка НАКККіМ

Розпочати професійну діяльність до закінчення навчання – цим нині нікого не здивуєш, а от щоб вже отримати визнання – це доступно не багатьом. Анні Марійко, студентці бакалаврату спеціальності «Сценічне мистецтво», це вдалося: розпорядженням київського міського голови від 18 червня вона стала лауреатом премії «За особливі досягнення молоді в розбудові столиці України – міста-героя Києва 2020 року» в номінації «Творчі досягнення». 

Читати далі

Наукові видання НАКККіМ включено до Переліку наукових фахових видань України

Згідно з наказом МОН України №886 від 2 липня 2020 р. три наукові видання НАКККіМ з мистецтвознавства і культурології увійшли до списку друкованих (електронних) періодичних видань категорії «Б», що включаються до Переліку наукових фахових видань України

Читати далі

Привітання ректора з Днем Конституції України!

Шановні колеги, вітаю вас з Днем Конституції України!

Без сумніву, визначним у долі українського народу став 1996 рік, коли Верховна Рада України, висловлюючи волю українського народу, що пройшов багатовікову історію державотворення, прийняла Основний Закон України – Конституцію. Ця подія фундаментально закріпила незалежність нашої держави і стала вирішальною у процесі розбудови демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Читати далі

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РЕКТОРА НАКККіМ, ПРОФЕСОРА ВАСИЛЯ ГНАТОВИЧА ЧЕРНЕЦЯ!

Шановний Василь Гнатович!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження. Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Читати далі

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02