ПІДБІРКА НАЯВНИХ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ЗА ЛИСТОПАД 2020 року

image-min

1) ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ, ЗАХОДИ ТА НАЦІОНАЛЬНІ ОБМІНИ
До участі в конкурсі запрошуються юридичні особи усіх форм власності (включно з ФОП). Візити, чи зустрічі онлайн, повинні відбуватись не раніше ніж за 3 тижні, і не пізніше ніж за 2 місяці від дати подання заявок. Кожен пропонований проєкт повинен передбачати проведення принаймні одного публічного/відкритого заходу, в якому візьмуть участь щонайменше 20 осіб. Якщо це онлайн-проєкти, то таких зустрічей має бути не менше п’яти. Публічні заходи, чи зустрічі онлайн, мають бути належним чином підготовлені та анонсовані. Приклади можливої діяльності, на яку надається підтримка: культурні заходи; круглі столи, дискусії; презентації, семінари, тренінги, лекції, інклюзивні громадські заходи; написання серії міжрегіональні журналістські програми та публікації, серії інтерв’ю, репортажів тощо.

Організатор: Центр культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів
Розмір гранту: до 15 000 грн
Дедлайн: 30 Червня 2021 р.
Електронна адреса: https://bit.ly/2xoTCN9

2) ГРАНТИ БОРИСА ЛУР'Є: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА
Грантова програма фонду Бориса Лур'є спрямована на підтримку інноваційних та нонконформістських проектів у будь-якій області мистецтва. Гранти виділяються в розмірі до $ 25 000 на проекти в будь-яких напрямках мистецтва: скульптура, поезія, музика, візуальні мистецтва та ін
Кандидати повинні мати портфоліо, що складається з найбільш характерних робіт для творчості кандидата і відповідне духу NO! ART руху. Гранти розраховані на проекти, реалізація яких займе не більше одного року.

Заявка оформляється у вільній формі, кандидат повинен вказати наступну інформацію:
- Ім'я та контактну інформацію кандидата та організації, яка його представляє;
- Назва проекту;
- Місце, де планується реалізувати проект;
- Опис проекту;
- Опис значення передбачуваного проекту і потенційні результати роботи;
- Опис того, як тема проекту пов'язана з діяльністю кандидата і наскільки кандидат є кваліфікованим для його здійснення;
- Час реалізації проекту;
- Сума, необхідна для реалізації проекту.

Заявка повинна бути надіслана звичайною поштою в офіс Фонду або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Заявки приймаються протягом всього року.

3) СТИПЕНДІЯ НА НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В АВСТРІЇ
Програма Target Group надає фінансову підтримку для наукових досліджень і сприяє поширенню наукових знань.
Податися на програму можуть молоді вчені та науковці.

Організатор: FWF Austrian Science Fund
Розмір гранту: 10 000 - 69 810 євро
Дедлайн: 31 Грудня 2020

Увага! Згідно наказу Ректора, нагадую, що до кінця 2020 року кожна кафедра зобов’язана подати не менше однієї заявки на отримання наукового гранту у конкурсах проектів або грантових програмах.

Щиро дякую за увагу!
З повагою в.о. начальника ЦМАМІП Бричка А.В.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна