ПІДБІРКА НАЯВНИХ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ЗА СЕРПЕНЬ 2020

Grants

• ГРАНТИ ФОНДУ ЕЛІЗАБЕТ ГРІНШИЛДС (ФІНАНСОВА ДОПОМОГА МОЛОДИМ ХУДОЖНИКАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ЖИВОПИСУ, МАЛЮНКУ, ГРАВЮРИ ТА СКУЛЬПТУРИ)

Отримані кошти можна використовувати для будь-яких цілей, пов’язаних з освітою та реалізацією мистецьких проектів. Для участі необхідно заповнити бланк заяви, підготувати 6 прикладів робіт, виконаних протягом останніх двох років, описати проект та його бюджет, надати рекомендаційного листа та надіслати ці документи на адресу Фонду.

Розмір гранту: 15-18 тис. канадських доларів

Дедлайн: 31 Грудня 2020

• Гранти Бориса Лур'є: інноваційні проекти в галузі мистецтва

Грантова програма фонду Бориса Лур'є спрямована на підтримку інноваційних та нонконформістських проектів у будь-якій області мистецтва. Гранти виділяються в розмірі до $ 25 000 на проекти в будь-яких напрямках мистецтва: скульптура, поезія, музика, візуальні мистецтва та ін

Кандидати повинні мати портфоліо, що складається з найбільш характерних робіт для творчості кандидата і відповідне духу NO! ART руху. Гранти розраховані на проекти, реалізація яких займе не більше одного року.

Заявка оформляється у вільній формі, кандидат повинен вказати наступну інформацію:

- Ім'я та контактну інформацію кандидата та організації, яка його представляє;

- Назва проекту;

- Місце, де планується реалізувати проект;

- Опис проекту;

- Опис значення передбачуваного проекту і потенційні результати роботи;

- Опис того, як тема проекту пов'язана з діяльністю кандидата і наскільки кандидат є кваліфікованим для його здійснення;

- Час реалізації проекту;

- Сума, необхідна для реалізації проекту.

Заявка повинна бути надіслана звичайною поштою в офіс Фонду або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заявки приймаються протягом всього року.

• КОНКУРС ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ «MUSIC MOVES EUROPE»

Конкурс має на меті сприяти відновленню музичного сектору, що сильно постраждав від кризи COVID-19. Передбачено ефективну схему підтримки, яка перерозподіляє гранти у музичному секторі на основі оцінки потреб заявників. Цей конкурс доповнює інші ініціативи та механізми, які допомагають пом’якшити негативний вплив кризи Covid-19 на культуру взагалі та музику зокрема. Це дозволить Комісії розвивати свій інтегрований підхід до європейської підтримки музики (Music Moves Europe), включаючи цілеспрямовані дії в рамках наступної програми «Творча Європа».

Дедлайн – 15 Вересня 2020 року

• СТИПЕНДІЇ НА ПРОЕКТИ ХУДОЖНЬОГО РОЗВИТКУ

Стипендії від міністерства освіти, науки та культури Мекленбург-Передньої Померанії (Німеччина) присуджуються випускникам з видатними академічними заслугами, які планують закінчити докторську програму або здійснити проект художнього розвитку у вищому навчальному закладі Мекленбург-Передньої Померанії. Стипендії Каспара-Давіда-Фрідріха мають на меті спонсорувати митців, які бажають здійснити проект художнього розвитку.

Розмір гранту: до 1100 євро

Дедлайн: 31 Грудня 2020

Увага! Згідно наказу Ректора академії, до кінця 2020 року кожна кафедра зобов’язана подати не менше однієї заявки на отримання наукового гранту у конкурсах проектів або грантових програмах.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна