ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ СВІТЛАНИ СУРГАЙ

1-min
2-min
3-min

Відбулось відкрите заняття доцента кафедри української та іноземних мов Світлани Олександрівни Сургай на тему: «Feeling and Emotions» («Почуття та емоції») зі студентами 1 курсу напряму підготовки «Сценічне мистецтво». Заняття вразило не лише своїм емоційним напруженням та яскравим розмаїттям почуттів, але й ефективним використанням широкого спектру сучасних технологій (інформаційні, ігрові, проблемне навчання), активних методів і форм роботи зі студентами (конкретних ситуацій, емоційного стимулювання, пізнавальної дискусії, робота в парах, самостійна робота), що відповідає усім вимогам до опанування іноземної мови у виші.

Творча та натхненна студентська молодь із захопленням працювала в «миттєвих» парах, виражаючи свої емоції на ту чи іншу життєву ситуацію; складала та розповідала історії з використанням ключових слів; продовжувала речення, завдяки чому вчилася пояснювати свої відчуття англійською мовою у нестандартних умовах, створених викладачем.

Студенти постійно знаходилися в динаміці, виконуючи різнопланові вправи за чотирма основними видами діяльності: аудіювання, говоріння, читання та письмо. Особливо потрібно підкреслити нестандартне подання граматичної конструкції «such-so», коли викладач не пояснює готовий матеріал, а створює проблемну ситуацію, вирішення якої потребує виконання певного завдання, а саме: записати речення, прослуховуючи аудіо, віднайти в них зазначений граматичний матеріал та самостійно зробити висновок, сформулювати правило. Також потребує уваги використання незвичайної форми читання тексту: через субтитри, що з’являються на екрані у доволі швидкому темпі та потребують особливої зосередженості для подальшого виконання наступних завдань.

Наприкінці заняття Світлана Олександрівна запропонувала студентам -- майбутнім акторам, цікаве та комедійне відео, що репрезентувало прекрасну акторську гру та викликало безліч позитивних емоцій.

Кафедра української та іноземних мов

Корисна iнформацiя
Канцелярія: