В НАЦІОНАЛЬНОМУ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОМУ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ ВІДКРИТО ХУДОЖНЮ ВИСТАВКУ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ПОТЯГ ЄДНАННЯ «ТРУХАНІВСЬКА СІЧ»

DSC05678
DSC05681
DSC05692
DSC05695
DSC05701
DSC05702

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулося відкриття виставки художніх робіт у рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України "Труханівська Січ"». На заході серед гостей були присутніми проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Людмила Степаненко, директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи Леся Дубовик, представники Студентської Ради Академії. Гостей та учасників культурно-мистецького заходу вітав генеральний директор музейного комплексу Любомир Михайлина.

На виставці організатори представили творчість дітей з різних куточків України – Донеччини, Києва, Харкова, Вінниці. Акція стартувала 20 квітня 2016 року у Києві на Центральному залізничному вокзалі. Упродовж декількох тижнів волонтери «Потягу Єднання» відвідали, зокрема, міста Східної України – Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку, Костянтинівку, Лиман, Бахмут та інші.

На кожній зупинці експозиція виставки, покликаної об’єднати Україну, поповнювалася новими чудовими художніми роботами та витворами декоративно-ужиткового мистецтва. Таким чином, долучитись до участі у волонтерському проекті змогли усі бажаючі – як дошкільнята та школярі, так і дорослі. За кожною художньою роботою – індивідуальна історія хвилювань та сподівань юних авторів. Більшість малюнків – це щирі символічні повідомлення маленьких художників про мир та єдність та заклики пам’ятати «Наш дім – це Україна». За словами однієї з організаторів акції Олени Лугової, особливе місце серед представлених експонатів займає робота з умовною назвою «Країна майбутнього», створена дітьми з різних населених пунктів із безлічі шматочків тканин. Символічна, яскрава «Країна майбутнього» спонукає до єднання та піднесення патріотичного духу українців.

Відкриття експозиції супроводжувалось музичним супроводом активних учасників волонтерського проекту – гурту «Багіров-бенд». Виконання гімну України наприкінці концерту підкреслило основні цілі Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України "Труханівська Січ"». Варто зазначити, що гімн України у виконанні «Багіров-бенд» звучав у кожному пункті зупинки у межах волонтерського проекту у Східній Україні та його завжди зустрічали зі справжньою радістю.

Виставка художніх робіт продовжиться до 19 травня 2016 року. Щоденно з 14.00 до 18.00 на виставці проводитимуться майстер-класи для дітей та дорослих. По завершенні виставки волонтери «Потягу Єднання України "Труханівська Січ"» планують відвідати Луганську область та організувати презентацію експозиції в інших містах України.

Варто відзначити, що Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв ухвалено рішення долучитись до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Студенти та викладачі Академії разом з іншими митцями та волонтерами вирушать на схід нашої країни, де проводитимуть просвітницьку роботу. Цей проект спрямовано на сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

Напередодні Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про надання підтримки проведенню Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України "Труханівська Січ"».

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна