#ArtAcademy – НОВИЙ ПРОЕКТ ВІД НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

DSC 2964

Напередодні Великодніх свят в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася презентація нового видання Академії – інформаційно-дозвіллєвого журналу #ArtAcademy.

На заході були присутні ректор Академії професор Василь Чернець, перший проректор Сергій Іванов, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Людмила Степаненко, директори інститутів Борис Андресюк та Степан Дичковський, представники Мас-медіа центру Роман Костін та Ірина Роздобудько, директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої діяльності Леся Дубовик та представники студентської спільноти.

Ректор Академії Василь Чернець розпочав захід із святкового привітання Ірини Роздобудько – цього дня вона відзначала свій День народження. Василь Гнатович побажав дівчині наснаги у роботі, творчого натхнення та мистецького злету. Також Василь Гнатович відзначив високий професійний рівень Ірини, виявлений при створенні журналу, адже саме вона розробила дизайн нового видання та виконала верстку.

DSC 2903

Василь Чернець відзначив, що #ArtAcademy – це журнал Європейського рівня. Мало хто з українських вишів зможе похизуватись журналом подібного рівня. «Тримаючи цей журнал в руках, ви стаєте свідком створення нового видання, яке, сподіваюсь, обов’язково знайде відгук у вашому серці!»

DSC 3009

Виникненню #ArtAcademy передувало 15-річне видавництво студентської газети «Гаудеамус». Але час швидкоплинний і щоб не відставати від життя сучасної студентської спільноти, ректоратом спільно зі студентською радою було ухвалено рішення про створення принципово нового інформаційно-дозвіллєвого видання для студентів та працівників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Цей журнал має на меті висвітлювати не лише події студентського життя Академії, а й порушувати важливі проблемні питання освітньої діяльності та формувати позитивний імідж нашої Академії. Щиро запрошую до співпраці з редакційною колегією журналу своїх колег та студентів. У нас творчий ВНЗ і ми маємо стільки талановитих людей, що повинні створити справді цікаве, сучасне видання» - зазначив ректор.

Слово мав і перший проректор Сергій Іванов. Він розповів про ініціативу заснування нового журналу, про персоналії, завдяки яким створено нове видання. Сергій Віталійович наголосив на тому, що наявність у вищого навчального закладу власного видання подібного роду говорить про його перспективність, статусність, шанованість в освітньому середовищі. Цей журнал стане новим провідником між адміністрацією і студентами Академії та культурно-мистецькою спільнотою України.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Людмила Степаненко розповіла про історію створення журналу, про труднощі, які виникали на шляху. Вона подякувала усім співробітникам Академії, котрі не залишились байдужими і долучились до створення нового видання. Також Людмила Михайлівна на високому рівні відзначила роботу головного редактора журналу Романа Костіна – саме завдяки його творчій ініціативності та наполегливості видання журналу не залишилося мрією, а реально втілено в життя.

На презентацію завітала і головна героїня першого випуску журналу – Народна артистка України Алла Кудлай. Алла Петрівна розповіла, що журнал #ArtAcademy справив на неї велике враження. Вона подякувала Роману Костіну за приємне інтерв’ю. За її словами, Роману вдалося повністю відкрити її захопленість Академією, а під час інтерв’ю вона почувала себе вільно та змогла в повній мірі відповісти на усі поставленні питання. В подарунок усім присутнім Алла Петрівна виконала уривок з української народної пісні «Ой там на горі», за що зал подякував їй бурхливими оваціями.

DSC 2955

Звертаючись до присутніх, головний редактор журналу Роман Костін сказав: «Сьогодні ми започатковуємо видання принципово нового журналу, який має стати не лише достойним інформатором, але й важливим елементом профорієнтаційної та дозвіллєвої направленості. Сьогодні #ArtAcademy постає перед широким загалом. Цей день стане початком великого шляху. Ми доклали чималих зусиль, аби створити це видання, наповнити його зміст цікавими статтями, інтерв’ю та анонсами. Ми не говоримо про наш журнал, як про професійне видання і ми не називаємо себе професійними журналістами. Цей журнал створено студентами для студентів! Але ми впевнені, що наш журнал через деякий час набуде значно більших масштабів! І ми віримо в те, що наше видання стане вам до вподоби! Цей журнал про нашу Alma mater. На його сторінках ви дізнаєтесь багато нового та цікавого про історію Академії, її викладачів та студентів». Роман Олександрович висловив слова щирої вдячності на адресу керівництва Академії та зокрема ректора Василя Чернеця. Завдяки його особистій підтримці журнал побачив світ.

Дизайнер та верстальник журналу Ірина Роздобудько звернулась до присутніх зі словами вдячності на адресу усіх, хто долучився до створення журналу. Вона розповіла, що при підготовці видання було створено редакційну колегію, до якої увійшли Василь Чернець, Людмила Степаненко, Роман Костін, Ірина Роздобудько, Діана Головаха, Альона Бабенко, Ангеліна Федончук та Дарина Зібіньова. Також, Ірина звернулася до присутніх із закликом долучатись до роботи редакційної колегії та брати участь у створенні наступних випусків журналу.

DSC 2959

В ході презентації присутні спілкувались, ставили питання та вносили пропозиції щодо покращення та урізноманітнення змісту, пропозиції з розвитку видання. Наприкінці презентації учасники зробили світлини на згадку про цю чудову та визначну подію.

Мас-медіа центр НАКККіМ

DSC 2928

DSC 2967

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв