ПЕРША ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ІЗ НОВОЮ СТУДЕНТСЬКОЮ РАДОЮ АКАДЕМІЇ

DSC 2885

Ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Василь Гнатович Чернець провів першу зустріч з новообраною головою Студентської ради та ініціативною командою, з якої формуватиметься новий склад Студради. У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Л.М., керівник прес-центру Костін Р.О., директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи Дубовик Л.В.

Привітна, затишна атмосфера сприяла відкритому спілкуванню студентів із керівником навчального закладу, в якому вони навчаються.

Під час зустрічі обговорювались актуальні питання, робота Студентської ради та його відділів зокрема.
Ректор зазначив, що реалізація стратегії розвитку Академії неможлива без участі студентства. Великі надії у реалізації стратегічних напрямів розвитку нашої Академії покладають саме на студентів.
Нові члени Студентської ради Академії розповіли про плани на майбутнє та окреслили спільні шляхи співпраці.

Василь Гнатович неодноразово наголошував, що він із задоволенням зустрічається зі студентами і завжди готовий вислухати їхні думки, відповісти на запитання, допомогти у розв’язанні проблем, які з’являються у молоді. Тісний, налагоджений зв’язок адміністрації Академії зі студентами допомагає оперативно вирішувати поточні питання. Результатом зустрічі з ректором стало не тільки вирішення багатьох поточних питань, а й усвідомлення того, наскільки важлива думка кожного студента в Академії.

Наприкінці ректор подякував усім за роботу й побажав успіхів у реалізації намічених планів.

На думку студентів, така зустріч стала ще одним важливим кроком у налагодженні тісної співпраці органів студентського самоврядування та адміністрації Академії.

Леся Дубовик,

директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвої діяльності

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна