ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА КАФЕДРІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ ТА ВІЗУАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕРЕДОВИЩА

ltym jnrhsn

DSC3715

На кафедрі дизайну інтер’єру та візуально-інформаційного середовища Інституту дизайну та реклами НАКККіМ відбувся День відкритих дверей. До Академії завітали абітурієнти з багатьох куточків України: Київщини, Черкащини, Чернігівщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Прикарпаття, Закарпаття, Буковини та ін. Присутні абітурієнти представляли навчальні заклади, в яких уже відбулися виїзні дні відкритих дверей, налагоджено творчу співпрацю викладачів та майбутніх студентів – дизайнерів.
Зустріч відбулася у виставковій залі Інституту, де розгорнуто традиційну Великодню виставку творчих робіт. Директор Інституту професор Андресюк Б.П. ознайомив абітурієнтів зі стратегією розвитку Інституту. Виступили: завідувач кафедри професор Антонович Є.А. та провідні викладачі – професори Сьомкін В.В., Прищенко С.В., Жук М.Й. та ін. Абітурієнти відвідали відкрите заняття з рисунку та живопису Заслуженого художника України, доцента Скаканді Ю.Ю., заняття з комп’ютерного проектування, оглянули виставку нових надходжень до бібліотеки Академії. Особливий інтерес абітурієнтів та батьків викликала звітна виставка дипломних робіт, присвячена з’їзду Спілки дизайнерів України, який відбудеться в Академії 11 травня 2016 р. А також вступників зацікавили заняття на підготовчих курсах, які проводив проф. Жирнов А.Д. Для абітурієнтів та їхніх батьків була організована цікава культурна програма по музеях Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та до Мистецького Арсеналу на VІ Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал». Абітурієнтів було запрошено взяти участь у виставці творчих робіт студентів та викладачів Академії у виставковій залі галереї «Печерська» під назвою «Vivat Akademia». На завершення, майбутні дизайнери «приміряли» традиційний одяг для магістрів – випускників Академії.
Vivat Akademia, Vivat professores!

DSC3729

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна