НОВА СТУДЕНТСЬКА РАДА АКАДЕМІЇ

DSC 2730

Вибори голови Студентської ради – важлива подія в розвитку студентського самоврядування нашої Академії.

Цьогорічна звітна конференція студентів відбулася 7 квітня. В ній взяли участь представники академічних груп, представники Студентської ради.

Серед низки питань порядку денного були питання про затвердження порядку денного та регламенту виступів, секретаріат та лічильну комісію, затвердження Положення про Студентську раду, Положення про вибори голови Студентської ради, обрання виборчої комісії. Також було заслухано звіт голови Студентської ради Академії про роботу Студентської ради за 2015-2016 навчальний рік.

Найважливішим питанням порядку денного був пункт "Вибори голови Студентської ради Академії". На цю посаду було зареєстровано два кандидати: Алдошина Анастасія та Горова Віталія.

Кандидати підготували власні програми роботи Студради, в яких, на їхній погляд, було розглянуто найактуальніші питання життя студентів Академії. Програми були представлені для загального обговорення студентів навчального закладу.

DSC 2735

Шляхом таємного голосування, яке проведено 21 квітня, було обрано нового голову Студентської ради. Нею стала Горова Віталія - студентка ІІ курсу Інституту сучасного мистецтва. Діяльність Студентської ради буде спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, підвищення соціальної активності студентської молоді.

Пріоритетні завдання Студентської ради:
- удосконалити систему інформування студентів про всі цікаві заходи, які будуть проводитися на рівні Інститутів, Академії та міста залучивши до співпраці старост академічних груп;
- зробити поза-аудиторну діяльність студентів насиченою ;
- продовжувати реалізацію проектів, що були заплановані;
- реорганізувати структуру студентської ради Академії та досягти її ефективного функціонування, розпочавши із залучення до ради студентів з активною життєвою позицією.

Зробити студентські роки незабутніми, умови життя та навчання комфортними, а дозвілля – цікавим. Це і є метою, яку прагне досягти нова Студентська рада Академії!

Голова Студентської ради НАКККіМ

Горова Віталія Олександрівна

Студентка 2 курсу групи АВ-14 Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Народилася 22 травня 1997 року. З 2003 по 2014 рік навчалася в ЗШ №4 міста Долинська Кіровоградської області. В школі займалася активною організаційною діяльністю. Брала участь у шкільких концертах, була постановником та організатором шкільних заходів. Брала участь та перемагала у багатьох різноманітних творчих конкурсах. Працювала режисером на багатьох фестивалях та конкурсах. Закінчила ДМШ з відзнакою по класу вокалу та фортепіано, відвідувала заняття по класу гітари. Відвідувала зразковий хореографічний колектив спортивного бального танцю. На другому курсі була обрана головою студенської ради інституту сучасного мистецтва.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна