Міс НАКККіМ

kqP0N VKlyo

9voqsC0VdvY

Театралізована конкурсна шоу-програма "Міс НАКККіМ" відбулась 21 квітня в клубі "Forsage". Режисером та організатором заходу виступила студентка 4-го курсу групи РМ-12 Маргарита Горобчук. Цьогорічний конкурс дівочої краси та грації став дипломною роботою Маргарити. В конкурсі взяли участь 7 дівчат: Ксенія Андросюк, Вікторія Падалко, Марина Бугаєнко, Ельфріда Малумян, Валерія Тимошенко, Оксана Сидоренко та Христина Бойчук.

До складу журі увійшли представники адміністрації Академії та почесні гості: Проректор з виховної та профорієнтаційної роботи Людмила Степаненко; професор НАКККіМ Віктор Карпов; Заслужений працівник культури, доцент кафедри хореографії університету ім. Драгоманова Володимир Білошкурський; генеральний директор продюсерського центру «Evrasiavision» та «Modelclub» Дарія Циганок; шоумен, фотомодель, тренер з тайського боксу, двократний чемпіон Європи, зірка шоу «Герої&коханці» Арсен Кравчук; генеральний директор туристичної агенції «Дарья-тур» та салону краси «Дарья» Вікторія Мальцева;

Цього року в конкурсі «Міс НАКККіМ» використали креативний підхід. Режисер Марина Горобчук стилізувала проведення конкурсу на мотиви відомих історичних переказів про Роксолану.

Давно так не сходило сонце в Україні. Палаючий вогонь охопив все небо. Навіть птахи не співали пісень. Чутно було лише дзвін мечів та крики – це були османи, напад яких відтворили на сцені актори естрадного театру "ШАРЖ". Найвродливіші дівчата України потрапили до полону. Вони не знали, що чекає їх на іншому краю світу. Коли дівчата прибули до гарему, зустрічати їх вийшов радник Сулеймана Балібей, роль якого виконав викладач Академії Вадим Яцун. Потім глядачів привітала східна красуня - Маргарита Горобчук. Ця дівчина була сповнена красою та витонченістю. Не сказавши ні слова, вона виконала пристрасний східний танець. Усі оточуючі із захопленням дивились на пристрасть її вогню, її очі палали, як найяскравіші зірки на небі.

Наступний, хто здивував дівчат своїм співом був Ігор Бойко. Він виконав чудову пісню "Ой моя голубка" в супроводі танцівниці східного танцю неперевершеної Наталії Стукаленко.

Продзвеніли дзвони - і всі зрозуміли, що до гарему приїхав сам султан Сулейман. А це свідчило про те, що дівчатам час готуватися до зустрічі з їх володарем. Знайомство пройшло незабутньо. Блискучі спідниці, очі, які зваблювали своєю невинністю, запам'яталися Сулейману, але він зрозумів, що не зможе обрати єдину після однієї зустрічі, тому дав наказ дівчатам готуватися до наступного конкурсу, в якому вони покажуть свої таланти.

Поки дівчата готувались Сулеймана розважали кращі танцівниці гарему - "Школа східного танцю Ольги Маліновської".
Та ось настала та мить, коли кожна з дівчат показала себе з кращої сторони. Неперевершений голос, пластичне тіло, вміння малювати підкорили Сулеймана і він обрав ту єдину. Але оголосить він свій вибір після того, як побачить дівчат у вечірніх сукнях.

Поки дівчата збиралися на фінальний вихід, до гарему завітала Вероніка Пшенична. Сильна, безстрашна, як вітер вільна жінка. Вона підкорила всіх своєю хореографічною постановкою на склі.

Звечоріло. Сонце пішло за обрій... Це означало лише одне - час Сулейману робити свій вибір. Він дав наказ негайно створити найкращу, найдорожчу корону у світі для своєї обраниці. Поки кращі ювеліри гарему шукали дорогоцінне каміння, Володимир Яцун підкорив усіх своїм співом. Театр «ШАРЖ» та їх режисер Юлія Кратко довго дивували усіх магією азоту. Хмари диму то здіймалися до самого неба, то наче змії повзли до низу. І ось настала та мить, коли корона була створена.

Загримів грім, засвітилися блискавки і всі побачили переможницю. Нею стала вродлива і талановита студентка 4-го курсу Христина Бойчук. Титул Віце-міс отримала чаруюча Ельфріда Малумян. Міс глядацьких симпатій - Вікторія Падалко. Інші дівчата також не залишилися без уваги і кожна отримала свою номінацію.

Султан Сулейман став найщасливішим чоловіком, адже отримав найвродливішу жінку у всій Османскій імперії. Закінчилось все фінальним танцем всіх красунь, який зарядив весь зал потужною енергетикою. Глядачі на дві години поринули у світ солодощів, дорогоцінностей та жіночої краси таємничого сходу.

Варто відзначити, що зал був декорований в східному стилі. При вході гостей привітно зустрічали та пригощаючи східними ласощами і це приємно вразило всіх.

Всю душу і серце вклали в цей вечір режисер - організатор Маргарита Горобчук та естрадний театр " ШАРЖ" на чолі з Юлією Кратко.

Альона БАБЕНКО

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна