ІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ «ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО, БІБЛІОТЕКОЗНАВСТВО: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ»

ІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ

27 квітня 2016року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв Інститут публічного управління та кадрової політики, кафедра інформаційних комунікацій та бібліотекознавства в партнерстві з Національною парламентською бібліотекою України проводитиме ІІ науково-практичну конференцію аспірантів та студентів «ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО, БІБЛІОТЕКОЗНАВСТВО: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ».

До участі у конференції запрошуються: викладачі, аспіранти, студенти.

Мова конференції: українська, англійська

Обговорюватимуться такі питання:

1. Інформаційні комунікації як предмет наукового дослідження.
  2. Інформаційні комунікації в соціокультурному середовищі.
  3. Інформаційні технології як засоби ефективних комунікацій у сучасному світі. Інформаційно-комунікаційні технології як фактор інноваційного розвитку.
  4. Документно-інформаційні комунікаційні системи (підсистеми та інститути, їхні ролі). Використання наукових електронних ресурсів та електронних бібліотек.
  5. Управління документами у сучасному інформаційно-комунікаційному просторі.Просування інформаційних продуктів та послуг у сучасному документно-інформаційному просторі.

Термін подання заявок на участь у конференції – до 20.04.2016 р. (форма додається)

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська, 9 у корп.15, ауд.1.

Передбачається публікація доповідей

Контакти оргкомітету:

Тел. (044) 531 94 35

Умови подання матеріалів для публікації

1. Матеріали надсилаються в електронному вигляді у текстовому редакторі Word 97-2003 до 20.04.2016 (обсяг: не більше 3 сторінок формату А 4; поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см.; шрифт – Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5. Нумерувати сторінки не потрібно;

2. Послідовність розташування тексту на сторінці: назва доповіді (прописними літерами, кегль 14)

– прізвище, ім'я, по батькові автора

– повна назва закладу, місто

– анотація та ключові слова трьома мовами (укр., рос., англ.)

– текст доповіді

– список використаних джерел до тексту доповіді (має бути оформлений за алфавітом, відповідно до чинних стандартів, мовою оригіналу).

Контакти оргкомітету:

Тел. (044) 531 94 35

на участь у науково-практичній конференції студентів і аспірантів

«ІНФОРМАЦІЙНІ КОМУНІКАЦІЇ У СУЧАСНОМУ СВІТІ»

Прізвище
Ім'я
По-батькові
Спеціальність
Курс
Група
Е-mail
Телефон (моб.)