ПРЕЗЕНТАЦІЯ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИХ ПРОЕКТІВ НАКККіМ

knyyveCBXyM

В рамках низки запланованих теоретико-культурологічних лабораторій для викладачів, аспірантів та студентів Академії, які проводять представники культурологічних шкіл Києва та України, кафедра культурології та культурно-мистецьких проектів НАКККіМ була запрошена до Національного педагогічного університету ім. Драгоманова зі взаємним візитом. Зустріч відбулася в арт-просторі “SKLO” – драгоманівський арт-спейс для всього світу. Переможець Studway Awards 2015 у номінації «Вільний університетський простір».

Завідувач кафедри культурології та культурно-мистецьких проектів, доктор культурології, професор Герчанівська Поліна Евальдівна познайомила студентів-культурологів освітнього рівня «Бакалавр» НПУ ім. Драгоманова з науковою діяльністю кафедри та рядом наукових видань, які видаються в Академії. Професор представила авторську монографію «Культурологія: термінологічний словник». Мета словника-зорієнтувати читача у сучасних тенденціях дослідження культури й пов’язаних з ними найважливіших понять, що створюють основу культурологічного аналізу. Головна увага приділяється термінам і поняттям (українською та російською мовами), що відображають провідні наукові напрями культурології ХХIст.
Словник адресований викладачам, докторантам, аспірантам і студентам, які спеціалізуються в галузі культурології, і всім, кого цікавлять поставлені в ній питання про місце культури в людському житті та шляхи її осягнення.

На заході відбулася презентація останніх друкованих видань з культурології відомих науковців: колективної монографії кафедри культурології ФФОН НПУ “Наука про культуру: культурологія, kulturoznawstwo, культуроведение, Cultural Studies, culturology” (презентує доцент кафедри культурології НПУ ім. М.П. Драгоманова, к.філос.н., магістр філософії Кембриджського університету Кирилова Ольга Олексіївна). Більченко Євгенія Віталіївна, доктор культурології, професор, письменник та волонтер, презентувала монографію «Людина без історії».

l3VJg2VODd0

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна