В НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

На початку засідання, яке відбулося 23 лютого, ректор академії професор Василь Гнатович Чернець сповістив присутніх про відкриття фотовиставки «Мить і вічність» директора Інституту дизайну та реклами, доктора політичних наук, професора Бориса Павловича Андресюка. Виставку було відкрито напередодні, до ювілею видатного суспільного та політичного діяча. З нагоди 60-річчя наказом ректора Бориса Павловича нагороджено Почесною грамотою академії.
Василь Гнатович привітаві першого заступника директора Інституту публічного управління та кадрової політики Олега Миколайовича Чечеля, який цього дня також відзначав свій День народження.
Присутнім в залі ректор академії представив нового співробітника – відому українську співачку, народну артистку України Аллу Кудлай. Із другого семестру поточного навчального року Алла Петрівна очолила кафедру естрадного виконавства Інституту сучасного мистецтва НАКККіМ. Алла Петрівна відзначила, що початок роботи в НАКККіМ – дуже важлива і знакова подія у її житті. За словами народної артистки, зараз її переповнюють радісні емоції і вона докладе максимум зусиль, аби виправдати надану їй довіру.
Далі учасники засідання заслухали доповідь проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Сергія Харитоновича Литвина про підсумки науково-творчої роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв за 2015 рік та затвердили план на 2016 рік.
За доповіддю першого проректора Сергія Віталійовича Іванова рішенням Вченої ради затверджено Положення про відбіркову комісію інститутів НАКККіМ.
Проректор з питань соціально-економічного розвитку, головний бухгалтер Наталія Євгенівна Місюра ознайомила присутніх з інформацією про підсумки фінансово-економічної діяльності за 2015 рік та рішенням ради затверджено кошторис на 2016 рік.
Вченою радою затверджено опис та форма Свідоцтва про підвищення кваліфікації.
Учасниками засідання ухвалено рішення про перейменування назви кафедри державного управління та менеджменту на кафедру документаційно-інформаційної, бібліотечної та архівної справи через невідповідність освітній та науковій спеціалізації.
Проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Степаненко Людмилі Михайлівні доручено розробити систему заохочень для нагородження студентів і співробітників, які мають значні досягнення у навчанні та роботі.
Наприкінці ректор академії Василь Гнатович Чернець зауважив на тому, що березень та квітень – це важливі місяці для профорієнтаційної роботи. Він наголосив, що кожна кафедра має докласти максимум зусиль для проведення профорієнтаційної роботи та залучення абітурієнтів.

DSC 1640 1    DSC 1587 1

DSC 1622 1   DSC 1624 1

DSC 1610 1

Роман КОСТІН,