ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКАДЕМІЇ

ГОЛОВНАЧотирнадцятого грудня відбулися загальні збори трудового коллективу Академії на яких розглянуто питання організації роботи Академії в особливий період, здійснення профорієнтаційної роботи та роз’яснення студентам питання необхідністі підвищення вартості навчання.
На зборах виступили Л. М. Степаненко, проректор з виховної та профорієнтаційної роботи, І. О. Шевченко, директор Інституту публічного управління та кадрової політики,   В. В. Демещенко, директор Інституту сучасного мистецтва, С. І. Дичковський, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, Б. П. Андресюк, директор Інституту дизайну та реклами, які ознайомили учасників зборів з результатами проведеної інститутами профорієнтаційної роботи; заходами з ліквідації фінансової заборгованості студентів; плануванням роботи кафедр у особливий період роботи Академії; проведеною роботою з роз’яснення студентам причин вимушеного підвищення оплати за навчання.

Рисунок1

Проректор з питань соціально-економічного розвитку Місюра Наталія Євгенівна ознайомила присутніх з економічним станом Академії та станом фінансового забезпечення соціально-економічних та господарських потреб.

Рисунок2

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Литвин Сергій Харитонович доповів про стан роботи наукового відділу та аспірантури. Він відзначив успішність економічної та видавничої роботи відділу, повідомив про успішний набір аспірантів та готовність відділу плідно працювати у наступному семестрі.
Перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов Сергій Віталійович представив присутнім зміни у організації навчального процесу. Звернув увагу директорів інститутів на необхідність активізувати роботу з наповнення ЄДБО, яка обумовлена підготовкою до видачі дипломів випускникам.
Директор наукової бібліотеки Ястремська Людмила Юріївна познайомила пристуніх з виконаними обсягами роботи за семестр та поінформувала про нагородження співробітника бібліотеки – Олексія Довганя медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» за його наукові дослідження у царині лінгвістики.
Завершуючи збори, ректор Академії Чернець Василь Гнатович – доктор філософії, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний академік Академії мистецтв України привітав усіх присутніх з наступаючим Новим роком, побажав усім здоров’я, щастя та достатку у новому році.

Відділ кадрів та документозабезпечення: