студенти академії – дипломанти Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мистецтво без кордонів»

Дванадцятого листопада в приміщенні концертного залу Міжнародного конгрес-центру «Український дім» відбувся Гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв іноземних студентів в Україні під назвою «Мистецтво без кордонів».
Дипломні студентські роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Інституту сучасного мистецтва, кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва, спеціалізації:«Звукорежисер-дизайнер мультимедіа» отримали ГРАН-ПРІ в Номінації «Мультимедіа»:
РУСЛАН КАЛІНЧАК - ГРАН-ПРІ за створення авторського мультимедійного малобюдженого проекту «Рок композиція» в стилі «Лірік відео».
ІЛЛЯ ГОГОЛЄВ - ГРАН-ПРІ за Презентацію звукового дизайну у відео-грі «Звукові вежі».
ОЛЕГ ВЛАСЮК - І-е місце за створення авторського відео-кліпу «Моя Україно».
ТАРАС КАБАЧЕНКО - І-е місце застворення авторського промороліку «Soul danse».
ОЛЕКСАНДР ГУЦАЛ - І-е місце за створення авторського промороліку «Християнський спортивно-туристичний табір «Фавор»».
ДЕНИС МУСАЄВ - І-е місце за створення авторського кліпу«Момент».

8

7

Організатор заходу: Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном», за підтримки: Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Товариства «Знання» України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Метою фестивалю є: зміцнення міжнаціональних зв'язків, виховання толерантності, гармонізація міжетнічних відносин у студентському середовищі, формування толерантної культури спілкування, поваги та розуміння багатого розмаїття культур і національних традицій за допомогою творчого спілкування, створення умов для культурного обміну та національної взаємодії, підтримка талановитих і яскравих виконавців в реалізації їх творчого потенціалу.

3             4

У Гала-концерті взяли участь українські та іноземні студенти, що навчаються в освітніх установах Києва.
На урочистому відкритті були присутні: Заступник Міністра культури України – Ростислав Карандєєв, Заступник Міністра освіти і науки України – Андрій Гевко, посли Франції, Польщі, Туркменістану, Узбекистану, Таджикиставну, Судану, Садівської Аравії, Палестини, Ірану, Іраку, представники посольств Китаю, Грузії, акредитовані в Україні, Голова громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Галина Усатенко, а також діячі мистецтв і культури, українські та іноземні студенти ВНЗ м. Києва, ЗМІ.
Партнери заходу: Громадська рада при МЗС України, Київський національний університет імені Т.Шевченка, інформаційний портал «Україна по арабськи», Національний медичний університет імені О.Богомольця, Студентська рада міста Києва, МГО "Інтернаціональний союз".

5       1
У Гала-концерті брали участь переможці різних номінацій фестивалю "Мистецтво без кордонів". Українські та іноземні студенти демонстрували свої таланти в танцювальних, інструментальних і вокальних колективах. Виступили також сольні виконавці. Вдячна публіка щедро нагороджувала артистів оплесками.

Відділ кадрів та документозабезпечення: