Відзначення медаллю співробітника наукової бібліотеки НАКККіМ, кандидата філологічних наук О. В. Довганя

30 листопада 2015 року в конференц-залі «Конгрес» готелю «Братислава» (м. Київ) відбулася урочиста частина Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства».

У заході брали участь: народні депутати України; представники: Адміністрації Президента України й Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії аграрних наук України, Національної академії правових наук, а також іноземних наукових установ. Таким чином, учасників Форуму вітали: Пирожков Сергій Іванович – перший віце-президент Національної академії наук України; Сиса Павло – професор кафедри морфологічних наук Варшавського університету наук про життя, академік Академії наук вищої освіти України (відділення біології) (Польща); Лапа Володимир Іванович – заступник міністра аграрної політики та продовольства України; Дубина Микола Іванович – президент Академії наук вищої освіти України; Табачніков Станіслав Ісакович – головний учений секретар, віце-президент Академії наук вищої освіти України; Протоієрей Віталій Клос – проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії Української православної церкви Київського патріархату; Яковлев Андрій Анатолійович – заступник головного вченого секретаря Національної академії правових наук України; Мельничук Максим Дмитрович – віце-президент Національної академії аграрних наук України; Отченашко Володимир Віталійович – доктор сільськогосподарських наук, професор, начальник науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України, член президії ВГО «Громадська Рада освітян і науковців України»; Ільченко Тамара Сергіївна – голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Фото 3               Фото 4

Захід дав об’єктивну оцінку здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також відзначив їхні досягнення. Серед призерів заходу був і співробітник наукової бібліотеки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, – Олексій Валентинович Довгань, – який отримав медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» за свої наукові дослідження у царині лінгвістики.

Фото 5  Фото 6

Фото 7

О. В. Довгань – міждисциплінарний вчений, дослідження якого відзначаються міжпредметними зв’язками. Останнє дозволяє йому використовувати інструментарій однієї науки при дослідженні явищ іншої, що робить такі роботи ґрунтовними і науково виваженими. Це і зумовлює їхню актуальність в контексті інтеграції наукових знань й інформаційного суспільства.

Фото 8

НАКККіМ щиро вітає і пишається своїм співробітником!

Відділ кадрів та документозабезпечення: