ФЕСТИВАЛЬ ЮНАЦЬКИХ ТЕАТРІВ «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»

Набридло сидіти за партою та постійно щось писати? Набридли сірі шкільні стіни? Набридли короткі перерви? Ви творчі та енергійні? Готові до нових відкриттів? Тоді вам до нас!
 Рисунок1
(Відкриття Фестивалю. Невеличкий пролог від естрадного театру «ШАРЖ».)

Фестиваль юнацьких театрів "Велика перерва", який проводиться протягом 2015-2016 навчального року у приміщенні актової зали Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв (вул. Лаврська 9, 7 корпус, ІІ поверх) запрошує до участі дитячі, шкільні та позашкільні театральні колективи.
Чому це саме те, що вам потрібно? Все дуже просто! На Фестивалі Ви маєте змогу проявити себе, поспілкуватися з творчими людьми, відвідати майстер-класи та отримати нові знання.

Рисунок2
(Відкриття Фестивалю. «ШАРЖ» і ведуча-вчителька Євгенія.)

Засновниками Фестивалю є інститут сучасного мистецтва, кафедра сценічного та аудіовізуального мистецтва і естрадний театр "ШАРЖ".Куратори Фестивалю - старший викладач кафедри Кратко Юлія Володимирівна та студентка ІІІ курсу групи РМ-13 Відіщева Євгенія.

Рисунок3

19 листопада відбулось урочисте відкриття Фестивалю за участю заступника завiдувача кафедри, професора Брайченко Тетяни Фодосіївни, акторів естрадного театру "ШАРЖ" та "класного керівника" Фестивалю Євгенії.

Рисунок4
(Відкриття фестивалю. Урочисте слово завідувача кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва , професора Брайченко Тетяни Фодосіївни.)

Також відбувся перший Фестивальний показ - літературно-музична композиція "Людина нібито не літає..." від театр-студії "Апріорі".

Рисунок5
(Літературно-музична композиція "Людина нібито не літає..." від театр-студії "Апріорі".)

Учні студії познайомили глядачів з різнобарвною творчістю Ліни Костенко, вразили своєю органічністю та духовністю.
Вони працювали, як один організм.

Рисунок6

image014

Глядачів особливо вразив неочікуваний фінал показу, який дав емоційний підйом і віру в те, що добро, мир та любов попри все переможуть будь-що.

image016

Керівник театр-студії "Апріорі" - Оксана Сергіївна Лукавенко
         Режисер показу, викладач сценічної мови - Євгенія Відіщева
Музика, музичне оформлення - Сергій Орлюк.
Після показу Юлія Володимирівна Кратко, керівник естрадного театру "ШАРЖ", провела цікавий практичний майстер-клас з майстерності актора.

image018
(Майстер-клас з майстерності актора від керівника естрадного театру «ШАРЖ» Юлії Володимирівни Кратко.)

Глядачі та учасники показу знайомились, вчились довіряти партнеру, робили комедійні життєві етюди, обмінювались досвідом.

image020

Кожен відкрив для себе щось нове, став ближче до сценічного мистецтва та знайшов нових друзів.

image022
(Майстер-клас з майстерності актора від керівника естрадного театру «ШАРЖ» Юлії Володимирівни Кратко. )

Ось так пройшов перший день Фестивалю юнацьких театрів "Велика перерва".
Актори театр-студії "Апріорі" та глядачі виходили з зали наповненні натхненням та гарними емоціями, дякуючи такому чудовому Фестивалю та його організаторам.

0635362801 – Євгенія

Відділ кадрів та документозабезпечення: