ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ З КЕРІВНИЦТВОМ АКАДЕМІЇ

06102021 Zustrich stud rady i rectoratu 2
06102021 Zustrich stud rady i rectoratu 3
06102021 Zustrich stud rady i rectoratu 4

6 жовтня відбулась зустріч Студентської ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з Ректоратом і директорами Інститутів та їх заступниками. На початку зустрічі Голова Студентської ради Кароліна Заболотна доповіла, що головами студентських рад Інститутів нещодавно обрано Анастасію Лукінову (Інститут сучасного мистецтва), Анастасію Куманьок (Інститут дизайну та реклами) та Олексія Баранцева (Інститут практичної культурології та арт-менеджменту). Також визначено й очільників секторів, зокрема спортивним сектором опікуватиметься Анастасія Куманьок, інформаційним – Олександра Гвоздик, культурно-масовим – Дарина Морока.
Ректор Академії Василь Гнатович Чернець привітав новообраних голів студентських рад Інститутів і секторів, зазначивши, що випускники Академії нині обіймають керівні посади в органах влади, і активність у студентському парламенті – це вірний шлях до вершин управлінського менеджменту. Він висловив задоволення гендерним складом Студентської ради і звернувся до всіх із проханням сприяння навчальному процесу, зокрема відвідуванню факультативів з іноземних мов, організації дозвілля і долученню до мистецького життя Києва.
Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Людмила Степаненко побажала членам новообраної Студентскої ради наснаги та активності у вирішенні нагальних питань студентів і запросила брати участь у науковому житті Академії, зокрема у майбутньому готуватися до публікації у збірниках наукових конференцій. Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Ілона Сиваш зазначила, що Студентська рада – це команда, та висловила сподівання, що у майбутньому її члени стануть справжніми лідерами і патріотами Академії. Перший проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Телячий підкреслив, що принцип студентоцентризму в НАКККіМ є визначальним, тому керівництво Академії завжди йтиме назустріч всім студентським ініціативам.
Щиро привітали і побажали успіхів членам Студентської ради директор Інституту дизайну та реклами Борис Андресюк, директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Дичковський, директор Інституту сучасного мистецтва Михайло Кулиняк та його заступниця Наталія Корисько.
Після привітань відбулась відверта розмова зі студентами щодо організації освітнього процесу, проживання у гуртожитках та інших нагальних потреб студентства. Наприкінці зустрічі ректор Академії Василь Гнатович Чернець ще раз підкреслив, що позиція Ректорату – підтримувати пропозиції студентської ради для продуктивної співпраці, адже тільки разом можна зробити студентське життя незабутнім та яскравим.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна