В АКАДЕМІЇ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЮТЬСЯ ЦІННОСТЕЙ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Kodeks akademichnoy dobrochesnosti plakat

Загальновідомо, що академічна доброчесність базується на згоді усіх учасників академічного процесу дотримуватися правил та виконувати покладені на них обов’язки.

Задаймо собі особисто три запитання:

- чи хочу я, щоб мене оперував лікар, який під час навчання списував і нечесно здобував оцінки;

- чи почувався б я ви впевнено і комфортно у будівлі, спроєктованій архітектором, який під час навчання також списував і нечесно здобував оцінки;

- чи довірив би складання податкової звітності бухгалтеру, який під час навчання знову ж таки списував і нечесно здобував оцінки?

Якщо ми не проявлятимемо доброчесності між собою, будемо виправдовувати плагіат, списування і невірно виконану роботу, то це призведе до негативних явищ – брехні, наклепів, корупції тощо. Доброчесність набуває особливої ваги у сфері культури, яка пропагує моральні цінності. Це необхідна і важлива складовою навчального процесу як з боку як викладача, так і здобувача вищої освіти. Академічна доброчесність – це відданість академічної спільноти шести фундаментальним цінностям – відповідальності, довірі, мужності, повазі, чесності і справедливості.

З усвідомленням відповідальності за реалізацію місії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв в галузі освіти, науки та культури для формування системи демократичних відносин між здобувачами вищої освіти і викладачами в Академії діє Кодекс академічної доброчесності. Дотримання цінностей академічної доброчесності є водночас як особистим обов’язком кожного, так і спільною справою колективу загалом.

Кодекс академічної доброчесності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв розроблено відповідно до міжнародних договорів, Конституції України, законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та іншого законодавства України, Статуту і внутрішніх нормативно-правових актів Академії, з урахуванням досвіду провідних українських і закордонних закладів освіти.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна