ДЕБАТИ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛІВ СТУДЕНТСЬКИХ РАД ІНСТИТУТІВ

21 вересня, напередодні виборів до Студентської ради НАКККіМ, відбулись дебати кандидатів на посаду голів Студентської ради Інститутів, в яких взяли участь студентка Інституту сучасного мистецтва Анастасія Лукінова, студентка Інституту дизайну та реклами Куманьок Анастасія та студенти Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Косован Андрій та Баранцев Олексій.

На початку дебатів до присутніх звернулась голова студентського самоврядування і модератор дебатів Заболотна Кароліна, яка нагадала регламент роботи і представила претендентів на посаду голови Студентських рад Інститутів.

У своїй передвиборчій програмі кандидат на посаду голови Студентської ради ІПКАМ Косован Андрій наголосив, що має на меті створити в межах Інституту міцну та злагоджену команду, яка буде допомагати студентам, спостерігати за дисципліною, дотриманням правил та вимог, щодо статуту Академії.

Свою програму представив і інший кандидат Баранцев Олексій: комунікація між старостами та представниками студентського самоврядування, проведення спортивних змагань з іншими ЗВО, поліпшення розповсюдження інформації між студентами.

ІСМ Анастасія Лукінова також поділилася своїми планами: заохочення студентів до участі в спортивних заходах Академії, організація тісної співпраці між кафедрами та академічної групи, організація зустрічей студентів з випускниками Академії тощо.

Представила свою програму і кандидатка на посаду голови Студентської ради ІДР Куманьок Анастасія. Вона прагне урізноманітнити життя студентів в стінах Академії проведенням конкурсів серед дизайнерів, виставок, майстер-класів.

Під час зустрічі кандидати змістовно відповіли на усі запитання студентів, які стосувались бачення кандидатами майбутнього розвитку Інститутів та Академії, проблем та активізації студентського ком’юніті тощо.

Нагадаємо, що вибори до Студентської ради НАКККіМ відбудуться 23 вересня в холі 7 корпусу з 10:00 по 15:00.

1 min

2 min

3 min

4 min