Подарунок Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського - рояль «August Förster»

НАКККіМ ПОДАРУВАЛИ КОНЦЕРТНИЙ РОЯЛЬ

Рояль «August Förster» було передано Академії з Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського. Безсумнівно, якісні інструменти сприяють розвитку талановитих музикантів, а прекрасне звучання роялю завжди дарує чудові незабутні моменти і створює вишукану атмосферу.
Інструмент прибув в Академію вчасно – на початку нового навчального року. Тож зовсім скоро варто чекати звісток про нові музичні звершення і успіхи студентів Академії, запорукою яким є наявність у навчальному закладі музичного інструменту високого класу. Завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іво Бобул і студенти Академії щиро подякували ректору Національної музичної академії України імені Петра Чайковського Максиму Олеговичу Тимошенку за подарований Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв рояль «August Förster».
Шановний Максиме Олеговичу, за подарований музичний інструмент Вам вдячний весь колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! Ми поважаємо Ваше щире прагнення сприяти навчанню творчої молоді, дякуємо за розуміння і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, адже наші навчальні закладі є провідними у сфері культури і мистецтв. А цей цінний подарунок обов’язково дозволить підготувати талановиту молодь, яка у майбутньому сприятиме розвитку української культури.

Посилання на відео:

Royal 1

Royal 2

Royal 3

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна