ТВОРЧІСТЬ КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА, ОСОБЛИВОСТІ ПОСТМОДЕРНІЗМУ І НОНКОНФОРМІЗМУ ТА ІНШІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА РОЗГЛЯДАЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

9 вересня в Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв розпочала роботу міжнародна наукова конференція «Мистецтво: метаморфози і дискурси» /«Art: metamorphoses and discourses». Організаторами конференції виступили кафедра мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ і Громадське об’єднання «Кращий художник / The best artist». На початку пленарного засідання з вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Телячий, підкресливши важливість наукових досліджень учасників конференції у контексті української культури.
    Учасники конференції заслухали змістовні доповіді Олівера де Кайрона – художника, куратора виставки Contemporary Art Manifestation в Porte d’Auteuil Paris (Франція); Івони Малевич – кураторки мистецьких проектів, засновниці “SUPREMUS NEUVEAU”, представниці родини Казимира Малевича (Німеччина); Галини Скляренко – кандидатки мистецтвознавства, старшої наукової співробітниці відділу образотворчого та декоративного мистецтва Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАНУ; Ореста Голубця – доктора мистецтвознавства, професора, академіка Національної академії мистецтв України, завідувача кафедри художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв; Ірини Несен – кандидатки історичних наук, доцентки кафедри мистецтвознавчої експертизи НАКККіМ; Олени Андріанової – кандидатки хімічних наук, мистецтвознавиці-експертки, директорки Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»; Богдана Криволапова – кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Вікторії Головей – докторки філософських наук, професорки, завідувачки кафедри культурології Волинського національного університету імені Лесі Українки та інших.
      Наприкінці засідання учасників привітав голова правління Асоціації мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів, куратор проекту Олексій Жадейко. Також під час конференції усі присутні мали можливість ознайомитися у 15 корпусі з міжнародною виставкою «Art: metamorphoses and discourses», на якій були представлені роботи Олівера де Кайрона, Сергія Дождя, Костянтина Роготченка, Володимира Козюка, Святослава Вірста, Чи Шаотина, Геннадія Горбатого, Ольги Сабадін, Олександра Брітцева, Марини Ващенко і Закіра Сабірова.

1 Konferencia 1

2 Konferencia 2

3 Konferencia 3

4 Konferencia 4