ВИЙШЛА ДРУКОМ КНИГА ДОКТОРА ІСТОРИЧНИХ НАУК СЕРГІЯ ЛИТВИНА «МІЛІТАРНІ СПІЛЬНИКИ УКРАЇНЦІВ»

Вийшла друком книга доктора історичних наук, професора Сергія Литвина, написана у співавторстві з кандидатом історичних наук, доцентом Юрієм Калібердою.
Ця праця є поглядом на Українську революцію 1917-1921 років крізь призму спільної боротьби віками уярмлених Російською імперією народів за своє визволення. Оскільки боротьба була недостатньо узгодженою, страждала різним баченням, розбіжністю інтересів, а також були наявні взаємні територіальні претензії (а отже і збройні зіткнення), відбувався відтік матеріальних і людських ресурсів від боротьби з головним ворогом – більшовицькою Росією. Тож у кінцевому результаті потенціал спільної боротьби залишився нереалізованим.
Книга є набатним нагадуванням про історичні події, які мають стати повчальним уроком, закликом до спільності дій народів перед загрозою новітнього російського поневолення з огляду на нинішні агресивні посягання Росії стосовно України, анексії Криму та війни на Донбасі.
Видання призначене для всіх, хто цікавиться історією боротьби українського народу за свою державність.

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв студенти та викладачі відзначили найважливіше свято всієї учнівської молоді – День знань і тепло зустріли першокурсників. Великий святковий концерт, почесні гості, безліч цікавих локацій, клятва студента НАКККіМ, знайомство з керівництвом Академії, професорсько-викладацьким складом, кураторами і студентами старших курсів – все це відбувалося першого вересня на академічній площі.
«...Ми одне ціле! Одна єдина академічна родина! З повагою, розумінням та любов’ю один до одного!», – саме з таких слів святковий концерт розпочали ведучі заходу – заслужений артист України Олександр Жуковін і наша студентка, ведуча радіо «Армія FM» Анастасія Сіроговська.
Традиційно всіх студентів Академії привітав зі святом ректор Василь Гнатович Чернець. Також зі словами вдячності він звернувся і до викладачів: «Завдяки вашій відданості своїй справі світ мистецтва незабаром поповниться молодими акторами і режисерами, вокалістами та музикантами, дизайнерами і художниками, культурологами та арт-менеджерами, яких ви невтомно навчаєте, виховуєте і всебічно підтримуєте!». Також з нагоди Дня знань зі сцени лунали вітання від першого заступника міністра культури та інформаційної політики, голови Асоціації випускників Академії Ростислава Карандєєва і народного артиста, Героя України, завідувача кафедри хореографії НАКККіМ Мирослава Вантуха.
Подякою за значний особистий внесок у розбудову Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, багаторічну плідну співпрацю і високий професіоналізм було відзначено члена Наглядової ради Академії, заслуженого будівельника України Володимира Володченка. Василь Гнатович також щиро привітав Мирослава Вантуха з отриманням високої державної відзнаки – «Національна легенда України».
Важливою частиною свята стала клятва студента НАКККіМ. Святковий концерт концерт розпочався виступом студентки 2 курсу Євгенії Рязанцевої, яка заспівала пісню «Край, мій рідний край». Також глядачі змогли насолодитися запальним номером в ритмі Майкла Джексона від студентів кафедри хореографії у постановці студента 4 курсу Олексія Константинова, французькою піснею у виконанні аспірантки Вікторії Падалко, декламуванням студентки Олесі Усенко, арією з опери «Наталка Полтавка» у виконанні Олександри Дворяткіної, балетними виступами першокурсниці кафедри хореографії Поліни Самойдюк і прими-балерини Київської опери Ольги Паршиної.
Родзинками святкової програми стали виступи народного артиста України, професора Фемія Мустафаєва і народного артиста України, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іво Бобула. У фіналі концерту першокурсники мали нагоду побувати і заспівати на одній сцені зі справжньою зіркою української естради!
Отже, дорогі наші першокурсники! Хай враження, отримані вами під час першого дня навчання, залишаються з вами надовго, а викладачі і колектив Академії завжди підтримують вас!

Дивитись відео

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна