СТУДЕНТКА АКАДЕМІЇ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ В ЧЕХІЇ

З 3 по 5 вересня у Празі відбувався Міжнародний фестиваль-вокальний конкурс імені Квітки Цісик, який проводиться щороку з метою виявлення та підтримки молодих українських талантів. Організаторами фестивалю були організація «Перлини української культури – Світові», заслужена артистка України Ірина Персанова, Національна рада жінок України, яку очолює президент Людмила Порохняк-Гановська, а співорганізатором – співак, композитор, актор Павло Бубряк та студія «GrandOrpheus».

Диплом лауреата II ступеня Міжнародного вокального конкурсу імені Квітки Цісик отримала студентка 1 курсу магістратури (група ММВ-21-21) спеціальності «Музичне мистецтво» Наталія Торконяк, яка навчається під керівництвом заслуженої артистки України, солістки хору Збройних сил України Христини Охітви. Також до диплома лауреата Наталії Торконяк вручили орден «Срібна Квітка».
Це вже не перша перемога Наталії на конкурсах міжнародного рівня: цього року вона брала участь у Міжнародному фестивалі «Слов’янський вінець» у Болгарії, де здобула почесне перше місце. Академія безмежно пишається своєю талановитою студенткою!
Вітаємо Наталію Торконяк і Христину Охітву з черговою перемогою! Бажаємо нових здобутків як на творчій, так і на науковій ниві!

Torkonyak nagoroda 1

Torkonyak nagoroda 2

Torkonyak nagoroda 3

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв студенти та викладачі відзначили найважливіше свято всієї учнівської молоді – День знань і тепло зустріли першокурсників. Великий святковий концерт, почесні гості, безліч цікавих локацій, клятва студента НАКККіМ, знайомство з керівництвом Академії, професорсько-викладацьким складом, кураторами і студентами старших курсів – все це відбувалося першого вересня на академічній площі.
«...Ми одне ціле! Одна єдина академічна родина! З повагою, розумінням та любов’ю один до одного!», – саме з таких слів святковий концерт розпочали ведучі заходу – заслужений артист України Олександр Жуковін і наша студентка, ведуча радіо «Армія FM» Анастасія Сіроговська.
Традиційно всіх студентів Академії привітав зі святом ректор Василь Гнатович Чернець. Також зі словами вдячності він звернувся і до викладачів: «Завдяки вашій відданості своїй справі світ мистецтва незабаром поповниться молодими акторами і режисерами, вокалістами та музикантами, дизайнерами і художниками, культурологами та арт-менеджерами, яких ви невтомно навчаєте, виховуєте і всебічно підтримуєте!». Також з нагоди Дня знань зі сцени лунали вітання від першого заступника міністра культури та інформаційної політики, голови Асоціації випускників Академії Ростислава Карандєєва і народного артиста, Героя України, завідувача кафедри хореографії НАКККіМ Мирослава Вантуха.
Подякою за значний особистий внесок у розбудову Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, багаторічну плідну співпрацю і високий професіоналізм було відзначено члена Наглядової ради Академії, заслуженого будівельника України Володимира Володченка. Василь Гнатович також щиро привітав Мирослава Вантуха з отриманням високої державної відзнаки – «Національна легенда України».
Важливою частиною свята стала клятва студента НАКККіМ. Святковий концерт концерт розпочався виступом студентки 2 курсу Євгенії Рязанцевої, яка заспівала пісню «Край, мій рідний край». Також глядачі змогли насолодитися запальним номером в ритмі Майкла Джексона від студентів кафедри хореографії у постановці студента 4 курсу Олексія Константинова, французькою піснею у виконанні аспірантки Вікторії Падалко, декламуванням студентки Олесі Усенко, арією з опери «Наталка Полтавка» у виконанні Олександри Дворяткіної, балетними виступами першокурсниці кафедри хореографії Поліни Самойдюк і прими-балерини Київської опери Ольги Паршиної.
Родзинками святкової програми стали виступи народного артиста України, професора Фемія Мустафаєва і народного артиста України, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Іво Бобула. У фіналі концерту першокурсники мали нагоду побувати і заспівати на одній сцені зі справжньою зіркою української естради!
Отже, дорогі наші першокурсники! Хай враження, отримані вами під час першого дня навчання, залишаються з вами надовго, а викладачі і колектив Академії завжди підтримують вас!

Дивитись відео

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна