З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі, науковці і працівники Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року!
Для всіх, хто прагне реалізувати свої задуми та ідеї, щоб досягти професійних вершин, перший день нового навчального року стає не просто точкою відліку чергового етапу освітнього процесу, а справжнім святом, традицією, що об’єднує у прагненні постійного самовдосконалення.
Хоча в цьому році ми продовжуємо навчатися у період світової пандемії, що вносить певні корективи у наше життя, та Академія працює над тим, щоб кожен наш студент реалізував себе як унікальна творча особистість.
Висловлюю сердечну подяку педагогічному колективу Академії! Завдяки вашій відданості своїй справі світ мистецтва незабаром поповниться молодими акторами і режисерами, вокалістами та музикантами, дизайнерами і художниками, культурологами та арт-менеджерами, яких ви невтомно навчаєте, виховуєте і всебічно підтримуєте.
Особливі вітальні слова нині для першокурсників, перед якими відчинилися двері престижного вищого мистецького навчального закладу! Дуже приємно, що саме в Академії розпочинається ваш шлях до культури і мистецтва, творчих перемог та наукових звершень.
Хай новий навчальний рік відкриє для всіх нас нові перспективи, подарує знакові і цікаві мистецькі події, буде щедрим на зустрічі і знайомства! Бажаю вам розуміння і мудрості, щастя та благополуччя, міцного здоров’я і творчої наснаги у навчанні і роботі на благо Академії та України!

Щиро,
       ректор, професор                                                                                                                                                           Чернець В. Г.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна