8 ПОРАД ПЕРШОКУРСНИКАМ НАКККіМ

8 Porad pershokursnikam

Нарешті позаду ЗНО і вступна кампанія, а це означає, що попереду студентське життя. Старшокурсники Академії підготували поради, які точно стануть в нагоді кожному із вас!

1. Став питання. Чогось не знаєш – запитуй. Забудь про незручність і сором’язливість! Викладачі Академії прагнуть вкласти у кожного студента якомога більше знань, тож вони залюбки допоможуть, якщо ти не зрозумів матеріал.

2. Дізнайся про всі плюси студентського квитка. Студентський квиток дає знижку в кав’ярнях і розважальних центрах, театрах та музеях, у підписках на онлайн сервіси і магазинах одягу. Також рекомендуємо придбати студентський Е-квиток, який діє майже у всіх видах громадського транспорту міста (зробити це можна в Академії).

3. Старшокурсники - твої друзі! Викладачі дадуть тобі знання. Та хто ж поділиться досвідом студентського життя? Звичайно, студенти старших курсів! НАКККіМ – це велика родина, тож ми із задоволенням поділимось студентськими лайфхаками, допоможемо у навчанні і станемо твоєю підтримкою.

4. Студентські роки – найкращий час для самовдосконалення! У тебе є чудова можливість подорожувати, відвідувати фестивалі, театри, виставки, музеї та інші культурні події (ще й зі знижкою!). Вивчи кожен куточок Києво-Печерської лаври та обов’язково відвідай Наукову бібліотеку НАКККіМ, там ти знайдеш багато корисної літератури. Ставай висококультурною людиною! Адже для студентів мистецьких навчальних закладів це дуже важливо.

5. Будь активним. Або стань таким. Завжди і всюди. Бери участь у студентському житті – всі події, що проходитимуть в Академії заслуговують на твою увагу.

6. Твоє успішне майбутнє починається вже з перших лекцій! З самого початку треба зосередитися на навчанні. Проявляй активність на лекціях і семінарах, готуйся до кожної пари. Тобі може здаватися, що певний предмет чи матеріали не є важливими. Та це хибна думка! Навчальні плани і програми складаються з огляду на досвід і потреби твоєї майбутньої практичної діяльності. У цьому ти переконаєшся під час виконання конкретних практичних завдань.

7. Пам’ятай, що ти не самотній! У тебе завжди є можливість звернутися за порадою до адміністрації Академії, куратора групи, викладачів, психолога та інших студентів. Всі вони колись теж були першокурсниками, і знають, як словом чи ділом допомогти тим, хто тільки розпочинає доросле життя. Тепер ти – частина нашої родини, пам’ятай про це!

8. І головне - насолоджуйся цими роками! Студентство – неповторний і захоплюючий час! Подорожуй, розважайся, знайомся з новими людьми і не забувай вчитись. Цей новий етап дорослого життя розкриває перед тобою можливості для подальшого професійного та особистого розвитку.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна