Вас вітає психологічна служба НАКККІМ!

Психологічна служба надає якісну, сучасну психологічну допомогу студентам, аспірантам, викладачам і співробітникам Академії.
Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі.
Наша місія – розкриття потенціалу особистості і допомога у вирішенні життєвих завдань.

Види діяльності:
- індивідуальне консультування студентів, аспірантів викладачів і співробітників Академії. Консультація триває зазвичай 50-60 хвилин. У разі потреби подальшого індивідуального консультування зустрічі організовуються щотижня або двічі на тиждень (залежно від необхідності). Всі рішення згідно подальшого консультування узгоджуються спільно між клієнтом та психологом. Про час проведення зустрічі можна домовитися електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за телефоном +38 (095) 411-63-63, або при персональній зустрічі з психологом (18 корпус, кімната 205).
- психологічна діагностика (індивідуальна і групова). Психодіагностична робота передбачає виконання різних методик, тестів, опитувальників з метою виявлення індивідуальних особливостей, міжособистісних стосунків, інтелектуальних здібностей тощо;
- психопрофілактична робота серед студентів - заходи, спрямовані на збереження психологічного здоров’я; своєчасне попередження відхилень у міжособистісних стосунках, запобігання конфліктним ситуаціям у навчально-виховному процесі;
- психокорекційна, просвітницька та психопрофілактична робота проводяться у формі соціально-психологічних тренінгів. Тренінги відбуваються в рамках кураторських годин, за запитом учасників (студентів, представників студентського самоврядування, кураторів, викладачів, адміністрації академії). Домовитися про тренінг можна при особистій зустрічі з психологом.

Пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби НАКККіМ:
- соціально-психологічна адаптація студентів до навчання в Академії;
- попередження відхилень у міжособистісних стосунках;
- психологічне здоров’я;
- психологічна культура особистості.

Психолог – Стаднік Оксана Феліксівна, професор кафедри гуманітарних дисциплін, доктор соціологічних наук, член наукової спеціалізованої ради. Освіта – Київський університет ім. Т. Шевченка (1996 р.). Авторка двох монографій, 50 наукових статей. Наукова діяльність зосереджена навколо найбільш вразливої і незахищеної частини сучасного українського суспільства – психічнохворих. Досліджує психіатричні інституції та соціальні ролі психічнохворих через відтворення альтернативних стратегій ексклюзії та інклюзії. З 2016 року є постійним учасником науково-дослідного проєкту «Інклюзивна психіатрія: соціально-технологічний та соціально-інституційний аспекти». В якості практичного психолога надає перевагу методам гештальт-терапії, психоаналізу, аналітичній психології, захоплюється і є транслятором психології щастя.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна