Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

ЧОМУ ВАРТО ВСТУПАТИ САМЕ В НАКККіМ – 6 ПЕРЕВАГ НАШОЇ АКАДЕМІЇ

Chomu varto vstupaty u NAKKKiM

№1 Висока якість викладання

Студенти Академії мають змогу навчатися у найкращих викладачів країни – у нас викладають доктори і кандидати наук, народні та заслужені артисти України, колишні міністри культури, провідні спеціалісти у сфері культури та мистецтв. Адміністрація НАКККіМ постійно проводить опитування студентів усіх Інститутів щодо якості викладання.

№2 – Умови навчання

У шести навчальних корпусах Академії розміщуються власні професійні студії звукозапису і кабельного телебачення, редакційно-видавничий відділ, сучасні хореографічні класи, навчально-наукова виробнича лабораторія сучасних технологій проектування і будівництва ландшафтних об’єктів, лабораторія менеджменту, комп’ютеризовані аудиторії, інтернет-центри, спеціалізовані аудиторії, бібліотека і читальний зал. Наявний комфортний простір для відпочинку та гуртожиток для студентів.

№3 – Міжнародна співпраця

Важливим напрямом діяльності Академії є активна участь у міжнародних проектах  Erasmus+, TEMPUS та інших. Дипломи НАКККіМ акредитовані за найвищим рівнем Н+ європейських роботодавців. Декілька років тому Академія виграла грант програми Європейського Союзу «Erasmus+» на розробку концепції модернізації європейської мистецької освіти.

№4 – Унікальне розташування

Академія розташована на святій історичній землі – території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Академічне подвір’я часто стає знімальним майданчиком історичних фільмів і серіалів. Навчатися у такому визначному місці – почесно для кожного студента.

№5 Система пільг

В Академії передбачено систему пільг відповідно до Положення про надання пільг в оплаті за навчання студентам Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

6 – Студентське життя

Академія – це не тільки навчання, у НАКККіМ діє потужне студентське самоврядування. Саме завдяки йому народжуються творчі ідеї, що потім втілюються у яскраві студентські заходи. Студентська рада впливає на покращення умов життя в гуртожитку, допомагає у творчій і науковій діяльності, займається захистом прав студентів, бере участь у роботі вчених рад і представляє думку студентів, до якої прислухається адміністрація Академії.

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02